Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Potwór z Bagien - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 12

Zadanie otrzymujesz od niejakiego Lesława. Znajdziesz go na Krzywuchowych Moczarach, po wykonaniu zadania Po omacku. Podejdź i porozmawiaj z nim, dowiesz się o potworze czyhającym się we mgle. Możesz oczywiście zgodzić się pomóc mężczyźnie. Ponegocjuj cenę (za 270 pójdzie na pewno) i przyjmij zlecenie.Idź teraz w miejsce wskazywane na mapie i z wykorzystaniem wiedźmińskich zmysłów dowiedz się co zabija we mgle. Mniej więcej na środku dostrzeżesz zwłoki, a przy nich kamienie. Wejdź z nimi w interakcję, aby usunąć iluzję. Wtedy zauważysz ślady potwora, zbadaj je oczywiście. Tak samo leżące obok nich ciało.Podążaj następnie po śladach. Dotrzesz wreszcie do chatki na bagnach. Przy deskach prowadzących do domu dostrzeżesz kolejne ciało – zbadaj je. Wiedźmin domyśli się, że ma do czynienia ze starym mglakiem, zwanym Ignis Fatuus. Przygotuj się więc do walki i idź odnaleźć ukryte przez iluzję leże mglaka.

Potwór jest podatny na:

- petardę księżycowy pył;
- olej przeciw trupojadom;
- znak Quen.

Wejście do leża skryte będzie pod sporą skałą. Usuń iluzję i wchodź do jaskini. Po lewej stronie od wejścia znajdziesz skrzynię, a w niej wyśmienity srebrny miecz cechu niedźwiedzia. Następnie idź dalej w głąb leża.Wreszcie dotrzesz do potwora. Bądź na to przygotowany. Pojedynek nie będzie łatwy, ale jeśli będziesz pamiętał o rzucaniu tarczy ochronnej oraz o korzystaniu z uników, wszystko powinno pójść należycie. Zwróć uwagę na to, że pokraka nie wychodzi z mgły, co oznacza, że możesz sam z niej wybiec, jeśli będziesz potrzebował chwili odpoczynku albo czasu na regenerację zdrowia przy pomocy jaskółki. Po zabiciu pokraki, pamiętaj o wzięciu trofeum. Z nim na Płotce idź po swoją nagrodę.

Okaże się, że zleceniodawca nie ma pieniędzy. Musisz wrócić do niego za tydzień. Najlepiej przyspiesz czas medytując i załatw sprawę od razu. Dostaniesz kasę, a zlecenie dobiegnie końca.


Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2108 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?