Redakcja MiastoGier.pl
MiastoGier.pl to jeden z najstarszych portali growych w polskim internecie. Naszą działalność zaczęliśmy pod koniec 2004 roku, tyle że pod inną nazwą. Od tamtej pory dwukrotnie się przemianowywaliśmy, aż wreszcie, w A.D. 2006 powstało MiastoGier.pl właściwe. Od tej pory odwiedziły nas miliony graczy ze wszystkich zakątków Polski, a my oddaliśmy do ich dyspozycji setki tysięcy podstron pełnych zróżnicowanej, odpowiednio skrojonej zawartości. Pod koniec 2015 roku portal przeszedł gruntowną przemianę, a nasza historia dopiero się zaczyna.

Właścicielem portalu jest firma MG-Soft ze Skawiny. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zachęcamy do zerknięcia tutaj. Poniżej znajduje się natomiast lista autorów, bez których portal nie byłby w miejscu, w którym jest obecnie!


Marcin "bigboy177" Trela   ●   Redaktor Naczelny
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
Adam "Dirian" Weber   ●   Redaktor
Chwalmy Słońce!
Mateusz "Materdea" Trochonowicz   ●   Redaktor
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
Marek "hunter"   ●   Community Manager
Michał "Daerdin"   ●   Junior Community Manager
Patryk "juve" Jankowski   ●   Redaktor
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
Maciej "Kawira" Domański   ●   Współpracownik
Kamil "zvarownik" Zwijacz   ●   Współpracownik
Filip "zubal22" Sudoł   ●   Współpracownik
Zdajemy sobie sprawę, że to nie wszyskie osoby, które miały wkład w MiastoGier.pl - na wymienienie ich brakło by po prostu miejsca. Pamiętamy o Was i dziękujemy - bez Was nie byłoby to wszystko możliwe!