Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Kierunek - Skellige - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 16

Zadanie to rozpoczynasz zaraz po wkroczeniu do Velen. Jest ono częścią większego zadania, zatytułowanego Śladami Ciri. Twoim celem w nim jest dotarcie do kolejnej wielkiej lokalizacji w grze, Skellige.Zadanie rozpoczynasz od poszukiwań statku, który zabierze Cię na Skellige. Typy masz trzy, udaj się więc na wszystkie po kolei. Na pierwszym kapitanem będzie kobieta, niechętna do pomocy. Na drugim kapitana nie będzie w ogóle, porozmawiaj z żeglarzami, a jeden powie, że kapitan prawdopodobnie gdzieś pije. Na trzecim dowiesz się natomiast, że jest jeden kapitan, który zabierze Cię na Skellige. Znajdziesz go w karczmie Złoty Jesiotr.
Jak dotrzesz do karczmy odnajdź człowieka o imieniu Wolverstone i zagadaj z nim. Koleś będzie mocno pijany, ale rzeczywiście będzie płynął na Skellige. Jeśli chcesz się z nim zabrać musisz wyłożyć niemałą sumkę pieniędzy. Podróż będzie Cię kosztować 1000 koron (nie martw się, odzyskasz je). Jeśli jesteś gotowy do drogi możesz na spokojnie wyruszać.Niestety spokojna podróż to to nie będzie. Statek zostanie zaatakowany. Geralt wybiegnie na pokład, a ty przejmiesz na nim kontrolę – przygotuj się do walki. Starcie wygrasz, ale i tak całość nie skończy się zbyt radośnie. Obudzisz się na brzegu, jako rozbitek. Porozmawiaj ze spotkanym tu człowiekiem. Dowiesz się, że na wyspach jest Yennefer. Skieruje Cię on do miejsca, w którym będziesz mógł ją znaleźć. Najpierw rozglądnij się po okolicy. Znajdziesz tu sporo przydatnych rzeczy, wyrzuconych przez morze. Za jednym z największych kawałków kadłuba będzie też ciało, a przy nim 1000 koron. Na statku, który osiadł na mieliźnie będzie natomiast gniazdo syren, które możesz zniszczyć oraz kilka skrzyń. Teraz możesz spokojnie ruszać do portu nieopodal Kaer Trolde.Jak dojdziesz na miejsce włączy się scenka przerywnikowa, podczas której niesione będą zwłoki króla Brana. Po chwili pojawi się Yennefer. Porozmawiaj z nią, najpierw podczas pogrzebu, a później już całkiem we dwoje. Kiedy pojawi się Crach, konwersacja wreszcie dobiegnie końca. Ty natomiast będziesz musiał przygotować się do stypy. Zadanie Kierunek – Skellige dobiegnie końca, a rozpocznie się zadanie Umarł król, niech żyje król.


Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2466 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?