Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Ochotnik - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 13

Zadanie to otrzymujesz dzięki tablicy ogłoszeń w mieście Oxenfurt.


Dowiadujesz się tutaj o jakimś dziwnym dźwięku, musisz namierzyć jego źródło. Kieruj się więc do miejsca wskazywanego przez grę. Na miejscu nie pozostaje nic innego, jak rozejrzeć się po okolicy, najlepiej z użyciem wiedźmińskich zmysłów. Dostrzeżesz tutaj Skalnego Trolla. Podejdź i porozmawiaj z nim.


Rozmowa nie będzie szczególnie inteligentna, ale Geralt wykaże się niebywałą cierpliwością. Finalnie będziesz mógł nawet zdecydować czy przystąpić do pojedynku z „ochotnikiem”, czy nie. Jeśli zdecydujesz się nie zabijać Trolla, będziesz musiał odnaleźć farby, których potrzebuje troll.


Farby znajdziesz w Oxenfurcie, nieopodal trolla. Kupisz je u handlarza. Następnie wróć do trolla. Znowu wywiąże się rozmowa z trollem, który nazwie się Szeregowym Łupkiem. Daj mu oczywiście farby. Niestety okaże się, że troll nie umie malować. Geralt musi go wyręczyć. Po tym misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1081 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?