Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Zaginiony patrol - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 7

Zlecenie to otrzymujesz z tablicy ogłoszeń Obozu Niflgaardzkiej Armii „Środek”.Zaraz po tym możesz się udać do tutejszego kwatermistrza, aby zebrać nieco szczegółów na temat zlecenia. Gdy to zrobisz musisz się udać do porzuconego obozu, aby sprawdzić tamtejszą sytuację. Włącz więc wiedźmińskie zmysły i zacznij szukać poszlak. Na początek będą to ognisko oraz ślady stóp na ziemi. Ślady prowadzić będą głębiej w las, więc tam się właśnie udaj.Idź cały czas wedle śladów. Kiedy zauważysz ślad zapachu, idź więc za nim w lewo, aż dotrzesz do zielonej plamy na niewielkiej skale – będą tam fekalia trupojada. Zdasz sobie sprawę, że jesteś na terytorium jakiegoś drakonida. Ślad zapachu wreszcie się skończy – biegnąć będzie dookoła drzewa. Wróć wtedy na drogę. I idź w przeciwną stronę za zapachem, tam też znajdziesz odchody, tym razem na ziemi. Wróć znowu na drogę i idź za śladami stóp. Dotrzesz do martwego żołnierza – zbadaj go.Wreszcie dojdziesz na niewielką polanę, na której spacerować będzie Wiwerna. Twoim zadaniem jest oczywiście jej wyeliminowanie. Zerknij więc najpierw do bestiariusza, sprawdź czy masz coś, co pomoże Ci wygrać.

Do osiągnięcia zwycięstwa przyda Ci się:

- eliksir Wilga (Wiwerna atakuje bowiem trucizną);
- petarda kartacz;
- olej przeciw drakonidom;
- znak Aard.

Przygotuj to wszystko i przystąp do pojedynku. Jak będzie po wszystkim weź trofeum i wróć do Nilfgaardzkiego obozu, aby odebrać nagrodę od zleceniodawcy, kwatermistrza.


Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1704 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?