Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Przejścia nie ma - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 7
Zadanie to próbujesz przejść przez most na Pontarze, na północny zachód od Drzewa Wisielców. Dowiadujesz się od strażników, że nie przejdziesz, jeśli nie masz odpowiedniego Glejtu.Glejt zdobędziesz u Cwaniaka, znajdującego się kilka kroków przed mostem. Ten oczywiście będzie chciał możliwie jak najwięcej zarobić i poprosi Cię aż o 100 Koron. Jeśli jesteś przy kasie, możesz oczywiście zapłacić, ale możesz też spróbować się nieco targować. Kiedy wybierzesz tę drugą opcję, czyli że nie zapłacisz, Cwaniak zaoferuje Ci robotę, która obniży cenę glejtu.Po usłyszeniu zlecenia, jeśli dysponujesz umiejętnością sugestia na 1 poziomie, możesz spróbować przekonać Cwaniaka, że proponowane przez niego wyjście nie jest jedynym. Jeśli jednak nie, otrzymasz zadanie Fałszywe Papiery. Po jego wykonaniu ponownie spróbuj przejść przez most.

Tym razem masz glejt, więc rozmowa ze strażnikiem przebiegnie nieco bardziej pozytywnie. Dostaniesz 75 punktów doświadczenia, a zadanie dobiegnie końca. Jeśli przeszedłeś przez most w pobliżu miejsca, w którym przebywa Cwaniak, odblokujesz kierunkowskaz „Posterunek graniczny”.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1304 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?