Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Ostatnie przygotowania - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 28

Uwaga: Decyzje podjęte w trakcie wykonywania tego zadania mają wpływ na zakończenie gry!

Zadanie to zaczyna się kiedy Geralt i Ciri przybywają do Novigradu, po wykonaniu zadania Łysa Góra – dzieje się to niejako automatycznie. Do zrobienia będziesz miał tu kilka rzeczy. Czeka Cię rozmowa z Avallac’hem, Triss, Yennefer oraz Ciri. Ta ostatnia będzie miała jakąś sprawę w Novigradzie.

Zacznij od rozmowy z Triss – jest na górze. Dowiesz się, że poszukiwanie czarodziejek z loży nie idzie najlepiej, ale są jakieś postępy. Jedna z nich była cały czas w pobliżu, ale w ostatnim czasie zaginęła. Triss będzie wiedziała jednak jak ją znaleźć. Okaże się, że czarodziejka jest w łaźni Djikstry, udacie się tam wspólnie.

W tym momencie rozpocznie się kolejne zadanie, Najciemniej jest pod latarnią. Gdy je ukończysz udaj się na rozmowę z Avallac’hem – znajdziesz go na ostatnim piętrze budynku. W trakcie konwersacji dowiesz się, że jest jeszcze dwóch generałów Dzikiego Gonu – musisz się ich obu pozbyć.Po rozmowie udasz się Avallac’hem do specjalnej bramy, prowadzącej do innego świata. Rozpocznie się w ten sposób zadanie Przez czas i przestrzeń. Zaraz po zakończeniu zadania Przez czas i przestrzeń rozpocznie się misja z Ciri, którą włączasz także idąc porozmawiać z dziewczyną – jedynie w dzień. Będzie ona chciała, abyś pomógł jej załatwić sprawy w Novigradzie, co rozpocznie misję Wyrównanie rachunków.


Kolejny krok, po tym jak Geralt pomoże Ciri, to rozmowa z Yennefer. Dowiesz się, że jedna z czarodziejek jest w Oxenfurckim więzieniu. Nadzieją na uratowanie czarodziejki jest człowiek, któremu z owego więzienia udało się uciec. Będziecie na niego czekać. Niestety nie okaże się on zbyt rozmowny i zacznie uciekać – musisz go wówczas ścigać. Gdy się do niego zbliżysz, machnij pięścią, a wówczas pojawi się Yennefer i będziecie mogli porozmawiać. Po konwersacji rozpocznie się zadanie Wielka ucieczka.

Po wypełnieniu zadania Wielka ucieczka musisz udać się do karczmy Jaskra, a tam spotkać się z Yennefer oraz Lożą Czarodziejek. Na wejściu spotka Cię Ciri. Zaproponuj jej, że udasz się z nią na spotkanie z Filippą i Ritą. Po chwili pojawią się Yennefer i Triss, z propozycją nie do odrzucenia. Zadanie Ostatnie przygotowania dobiegnie końca, a rozpocznie się Serce nie sługa. lub Przygotowania do bitwy - w zależności od tego, co wcześniej zrobiłeś w zadaniach Teraz albo nigdy oraz Ostatnie życzenie.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 4 razy   ●   zmienił(a): 2632 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?