Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Bestia z Oxenfurckiej puszczy - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 35

Zadanie to znajdujesz na tablicy w mieście Oxenfurt. Pierwszy krok to rozmowa z najemnikiem Hansem, znajdziesz go nieco na wschód od Oxenfurtu. Dowiedz się od niego z czym mniej więcej masz do czynienia, ustal stawkę (330 będzie w porządku) i ruszaj.Idź najpierw na południe aby zbadać miejsce, w którym zaatakował potwór. Tam przyglądnij się krwi oraz ciałom, a kawałek dalej, na niewielkiej skale będzie też urwana ręka oraz ślady, po których będziesz mógł podążać.Wreszcie dojdziesz do miejsca, w którym trop się urwie, tam musisz nasłuchiwać krakania. Dobrniesz w ten sposób do gniazda – zbadaj jego zawartość, a Geralt domyśli się, że ma do czynienia z archegryfem. Przeszukaj koniecznie zwłoki leżące w gnieździe i przeczytaj zdobyty list – znajdziesz go w przedmiotach fabularnych.


Bestię ubijesz w nocy, wtedy więc wróć do gniazda. Walka nie będzie jakaś szczególnie trudna, skorzystaj z:

- oleju przeciwko hybrydom;
- znaku Aard.

Czekaj aż archegryf wyląduje, a wówczas rób kilka wymachów i odskakuj. Na koniec weź oczywiście trofeum i wróć do najemnika Hansa po nagrodę. Jeśli przeczytałeś wcześniej list z gniazda archegryfa dostaniesz więcej pieniędzy niż pierwotnie ustaliłeś, a zlecenie dobiegnie wreszcie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1473 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?