Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Pijak z Oxenfurtu - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 26


Na tablicy w mieście Oxenfurt. Pierwszy krok to rozmowa z redańskim oficerem, czyli zleceniodawcą. Dowiesz się o stworze, który atakuje ludzi, pozostawiając ich ciała w rynsztokach. Najpierw oczywiście spróbuj się targować, niestety wiele Ci się nie uda podnieść ceny, ale do około 285 na spokojnie. Przyjmij zlecenie i poznaj więcej szczegółów na jego temat.Teraz, bogatszy w wiedzę idź porozmawiać z kobietą, która przeżyła atak, a potem zapytaj też medyka o ciała. Od tego drugiego dostaniesz klucz, skorzystaj z niego i wejdź do kostnicy, a tam zbadaj ciała (dwa) z wykorzystaniem wiedźmińskich zmysłów. Na koniec udaj się w miejsce, w którym widziano potwora i ponownie zrób użytek z wiedźmińskich zmysłów.Ślad dostrzeżesz przy murze. Na jego podstawie domyślisz się, że masz do czynienia z katakanem. Idź teraz do karczmarza i upij się, aby zwabić bestię. Po kilku godzinach wyjdziesz z karczmy, mocno pijany. Krąż wówczas po ulicach, aby wywabić potwora. Przygotuj się też do pojedynku.

Katakan to wampir, więc wrażliwy jest na:

- petardę księżycowy pył;
- petardę czarcia purchawa;
- olej przeciw wampirom;
- znak Yrden;
- znak Igni.Walka przebiegać będzie w dość nietypowy sposób, po pierwszej fazie pojedynku Geralt wytrzeźwieje, a katakan zniknie. Musisz go poszukać z wykorzystaniem wiedźmińskich zmysłów. Dotrzesz w ten sposób do chatki nad rzeką. Wejście do środka będzie zamknięte, ale obok znajdziesz drabinę, z której możesz skorzystać.

Po zwycięstwie weź trofeum i zanieś je zleceniodawcy, aby zakończyć zadanie.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1788 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?