Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Morskie diabły - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 18

Zadanie to znajdujesz na tablicy ogłoszeń w porcie pod Kaer Trolde.

Więcej informacji udzieli Ci niejaki Bjorg. Udaj się do niego, a opowie Ci on o utopcach, które zabijają tutejszych mieszkańców, atakując zarówno w dzień, jak i w nocy. Są one wyjątkowo drapieżne i groźne. Porozmawiaj więc o nagrodzie, za około 265 powinno przejść, i przyjmij zlecenie.Idź teraz do pobliskiego ucznia szkutnika, aby dowiedzieć się nieco szczegółów na temat tego, co miało tu miejsce. Po rozmowie z nim, idź porozmawiać z kolejnymi świadkami ataków utopców. Wreszcie, mając odpowiednią ilość informacji, udaj się w miejsca ataków utopców. Po dotarciu we wskazane na mapie miejsce, zbadaj leżące na ziemi ciało, ubij ganiające pokraki i szukaj leża. Znajdziesz je bez problemu po unoszącym się w powietrzu zapachu.Do leża prowadzić będzie podwodna jaskinia. Zanurkuj więc i płyń przed siebie. Wreszcie wypłyniesz na powierzchnię i ponownie poczujesz intensywny zapach. Na ziemi będą ślady, więc podążaj nimi, a kiedy dotrzesz do trujących oparów, skorzystaj z wilgi (lub znaku Igni), aby przejść bezpiecznie. Brnąc jedyną dostępną drogą, dojdziesz wreszcie do leża potwora. Musisz je dokładnie zbadać, aby dowiedzieć się z czym masz do czynienia.Będą tu m.in. zwłoki jakiegoś zwierzęcia, zwłoki uduszonego człowieka, kawałki łodzi, podarte żagle itd. Geralt domyśli się, że najprawdopodobniej ma do czynienia z babą wodną. Aby ją zwabić do leża musisz najpierw przygotować eliksir z feromonów utopców, co oczywiście uczyń. Następnie wypij eliksir. Na koniec przygotuj się do walki i schowaj się w miejscu wskazanym na mapie.

Baba wodna wrażliwa jest na:

- petardę północny wiatr;
- olej przeciw trupojadom;
- znak Quen;
- znak Igni.Ubij babę wodną, a następnie dokładnie przeszukaj jej leżę znajdziesz tutaj bowiem stronicę z manuskryptu: wyśmienita jaskółka oraz olej przeciwko wampirom! Weź trofeum i idź do zleceniodawcy odebrać swoją nagrodę. Misja dobiegnie wówczas końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2273 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?