Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Poeta w opałach - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 13

Zadanie to rozpoczyna się na koniec questa Niech żyje sztuka.

Twoim celem jest oczywiście dobicie Jaskra, za którym krążysz już od tak dawna. Pierwszy krok to spotkanie się z Zoltanem w miejscu zasadzki na transport z Jaskrem. Pojawi się też tutaj Priscilla, możesz się zdecydować na odesłanie jej lub pozwolić jej pozostać z Wami. Dla zabicia czasu możesz zagrać w Gwinta. W trakcie potyczki rozpocznie się akcja.Wozy się zatrzymają, ale Jaskier zostanie porwany przez jednego z łowców czarownic i razem uciekną na koniu. Przywołaj wtedy Płotkę, wskakuj na jej grzbiet i, korzystając z wiedźmińskich zmysłów, jedź za Jaskrem. Wreszcie dotrzesz do niewielkiego obozu, zatrzymaj się i podpytaj mieszkańców czy nie widzieli porywacza, np. z kowalem będziesz dał radę zagadać.Jeszcze kawałek do przodu, a zjedziesz z głównej drogi, bo koń porywacza zaczął kuleć. Zwierzę znajdziesz kawałek dalej, przed drogowskazem Chata na Uboczu. Użyj tutaj wiedźmińskich zmysłów, aby znaleźć ślady tego, gdzie może być Jaskier - pogadaj z pobliskimi krasnoludami. Dowiesz się, że porywacz jest w pobliskiej chacie, zabarykadowany. Dostaniesz od nich klucz do tylnego wejścia.Udaj się teraz na tyły domu i poszukaj klapy. Otwórz ją i wejdź do środka. Koniecznie zbierz wszystkie przydatne graty, zmierzając w stronę Jaskra. W pokoju, w którym jest przetrzymywany zlikwiduj porywacza, a następnie rozwiąż kumpla. Wywiąże się pomiędzy Wami rozmowa. W jej trakcie przeskoczysz znowu nieco wstecz i poznasz kolejny fragment opowieści o Ciri. Rozpocznie się Historia Ciri: Na złamanie karku.
Po zadaniu z Ciri kontynuował będzie rozmowę z Jaskrem, m.in. na temat filakterium, które wziąłeś Juniorowi. Dowiesz się o tym, że Ciri chce, aby ktoś zinterpretował jakąś klątwę. Po rozmowie misja dobiegnie końca. Otrzymasz też kolejne zadanie, Kabaret. Warto również podejść do tutejszych krasnoludów – mają do Ciebie sprawę.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2109 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?