Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Nawiedzony dom - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 24

Zlecenie dostępne na tablicy ogłoszeń na rynku w Novigradzie.Pierwszy krok to rozmowa ze zleceniodawcą, niejakim Kurtem Dysartem. Znajdziesz go w karczmie, na piętrze. Porozmawiaj z nim, a poznasz szczegóły zlecenia. Chodzi o posiadłość na wschód w Novigradzie, która – rzekomo – jest nawiedzona. W nocy budynek cały się trzęsie. Ustal wysokość nagrody (za 290 na pewno pójdzie), a następnie przyjmij zadanie.Udaj się teraz do nawiedzonego domu, Rezydencji Moldavie. Na miejscu wejdź do środka i zbadaj wnętrze przy pomocy wiedźmińskich zmysłów. Zerknij też do skrzyni, z najdziesz w nich bowiem m.in. wyśmienity olej przeciw insektoidom oraz ulepszony olej przeciw hybrydom. Jeśli chodzi o ślady, prowadzącego do rozwiązania zagadki, to na parterze z pomocą wiedźmińskich zmysłów dostrzeżesz niedojedzone potrawy i sól na ziemi. Piętro niżej, w piwnicy zauważysz natomiast  pękniętą ścianę – zniszcz ją i idź dalej.Wejdziesz do jakiś podziemi. Zbadaj je dokładnie z pomocą wiedźmińskich zmysłów. Znajdziesz m.in. dziennik Amavericka z Sorano, który warto przeczytać; oraz jakiś magiczny korzeń. Geralt domyśli się wreszcie, że ma do czynienia z żywiołakiem ziemi.Aby się do niego dostać musisz wskoczyć do wody i dopłynąć do przełącznika znajdującego się po drugiej stronie. Użyj go i wróć do miejsca, w którym znalazłeś dziennik i korzeń. Otwarły się tam bowiem drzwi, prowadzące do żywiołaka. Wystarczy jeszcze teraz usunąć magiczną barierę (zniszcz kryształ na piedestale za żywiołakiem) i zacznie się zadyma. Nim przystąpisz do walki przygotuj się jednak, pojedynek nie będzie łatwy.

Żywiołak to istota magiczna, jest on więc wrażliwy na:

- bombę dwimerytową;
- olej przeciw istotom magicznym.

Przygotuj obie te rzeczy – olej oczywiście nałóż na miecz i spróbuj swoich sił. Geralt na poziomie około 20-tego powinien wystarczyć. Rób użytek z broni, uników oraz znaku Aksji. Na koniec zgarnij trofeum i wróć do zleceniodawcy, aby zakończyć zadanie.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2258 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?