Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Najbrzydszy człowiek na świecie - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 18Zadanie to otrzymujesz na koniec misji Bezimienny. Wrócić musisz do Velen, a tam musisz powiedzieć sierżantowi Kasztelu Wrońce, że potrzebujesz Uma. W pokoju barona zainteresuj się szkatułką na jednej z szafek, rozwinie ona zadanie rozgrywek w Gwinta. Wracając do Umy, oczywiście będziesz mógł go ze sobą zabrać. Wystarczy, że powiesz o tym stajennemu. Uma pójdzie z Tobą, razem pojedziecie do Kaer Morhen.Po drodze nastąpią pewne komplikacje i zamiast do Kaer Morhen pojedziesz do cesarza, do Wyzimy. Będzie tu też Yennefer. Po rozmowie audiencja dobiegnie końca, a ty udasz się z Yennefer i pokraką w bardziej odosobnione miejsce, aby kontynuować temat klątwy. Tutaj ustalicie, że Geralt uda się z Umą do Kaer Morhen.

Na miejscu musisz zrobić trzy rzeczy:

- pomóż Yennefer w naprawieniu megaskopu;
- odnaleźć Eskele i pomóż mu w polowaniu na widłogona;
- porozmawiać z Lambertem o wyprawie do Kręgu Żywiołów.Zacznij od pierwszej sprawy, czyli idź na spotkanie z Yennefer. Tam dowiesz się co masz zrobić. Yennefer poprosi Cię o to, abyś znalazł źródło energii w pobliżu, które zakłóca pracę jej filakterium. Otrzymasz nawet specjalny sprzęt, który Ci w tym pomoże. Rozpocznie się też zadanie Zakłócenia, a Twoim dzienniku zobaczysz również questy: Ażeby widłogona zwabić oraz Ostatnia Próba.

Po wykonaniu wszystkich trzech zadań wrócisz do Kaer Morhen, gdzie będziesz musiał posiedzieć z resztą swoich kumpli. Wejdź do twierdzy i odnajdź ich. Rozpocznie się zlecenie Nie ma jak w domu. W Kaer Morhen plany lekko się zmienią. Vesemir postanowi bowiem spróbować w inny sposób odczarować Umę. Geralt natomiast pójdzie z Yennefer, spędzić nieco upojnych chwil, lub nie – wybór ponownie należy do Ciebie.

Po powrocie do stołu czeka Cię długa noc. Pełna alkoholu, rozmów i zabaw. Po melanżu pojawi się znowu Vesemir, będzie miał nowe informacje na temat Umy. Po chwili rozpocznie się kolejne zadanie, Va faill, elaine. Po jego wykonaniu zadanie dobiegnie końca, a rozpoczną się kolejne: Wyspa Mgieł, Towarzysze broni, które wykonasz w kilku miejscach: w Novigradzie, na Skellige w Nilfgaardzie oraz Velen.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2369 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?