Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Szkoła żmii - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Wiedźmiński rynsztunek szkoły żmii nie jest kompletnym zestawem uzbrojenia. W jego skład wchodzą bowiem jedynie dwa elementy. Srebrny i stalowy miecz wiedźmińskiego cechu żmii. Miecze te są wyśmienite dla początkujących graczy, oferują bowiem całkiem wysokie obrażenia, a ponadto są w stanie zatruć oponenta, powodując dodatkowe obrażenia od trucizny przez pewien - określony - czas.

Srebrny miecz wiedźmińskiego cechu żmii wymaga Geralta na 1 poziomie doświadczenia, natomiast miecz stalowy na poziomie 2. Do przygotowania obu mieczy wymagane jest posiadanie szmaragdowego pyłu - składnika niezbyt powszechnego w pierwszej lokacji, czyli Białym Sadzie. Jeśli masz problemy z odnalezieniem go, zerknij do linka obok, są tam też namiary na specjalną interaktywną mapę, na której zaznaczone są miejsca, w których zdobyć można pył.

Wiedźmiński rynsztunek szkoły żmii występuje tylko w jednej wersji, nie ma schematów ulepszających go. Aby znaleźć poszczególne schematy zerknij do naszej solucji. Jest tam rozpisane zadanie z nim związane.

Uwaga: W ramach dodatku Serca z Kamienia zdobyć można cały zestaw cechu żmii, łącznie z pancerzem, butami, spodniami oraz rękawicami. Są też dwa jadowite miecze: srebrny i stalowy. Więcej szczegółów w tym miejscu.

NazwaStatystyki
Stalowy mieczObrażenia: 55
Szansa na zatrucie: 15%
Dodatkowe XP zabitych: 5%
Srebrny mieczObrażenia: 125
Szansa na zatrucie: +10%
Siła znaku Aard: +10%
Dodatkowe XP za potwory: 20%

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1435 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   15:36, 09.11.2015
W Sercu z Kamienia dochodzą nowe elementy tego rynsztunku, warto uzupełnić.