Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Dziady - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 7

Zadanie to otrzymujesz od Guślarza stojącego przed domem Keiry Getz, po tym, jak wykonasz zadanie dla niej, zatytułowane Mysia wieża.


W trakcie rozmowy dowiesz się od Guślarza, że planuje on przeprowadzenie rytuału dziadów. Odbędą się one jeszcze tej nocy na Kłomnicy. Udaj się tam więc jak najszybciej, musisz bowiem zdążyć przed północą.Na miejscu idź spotkać się z Guślarzem, będzie on na Ciebie czekał w kamiennym kręgu. Podejdź do celu i zacznij medytować, aż do północy. Kiedy godzina będzie odpowiednia, porozmawiaj z Guślarzem, a włączy się scenka przerywnikowa.

Zadaniem Geralta będzie pilnowanie kręgu oraz ochrona ludzi przed pojawiającymi się stworami, będą to najpierw utopce i baba wodna. W pewnym momencie włączy się przerywnik, a Geralt będzie rozmawiał z duchem. Po chwili pojawią się też nieproszeni goście, Łowcy Czarownic. Jak się z nimi uporasz Guślarz będzie kontynuował Dziady. Przygotuj się ponownie do obrony mieszkańców. Pojawią się upiory. Po walce z nimi odpali się kolejny przerywnik.Kolejny krok to znalezienie ciała ojca Guślarza, znajdującego się na moczarach na zachód od Sierocińca. Odszukasz je z użyciem wiedźmińskich zmysłów. Będą one mniej więcej w środku zaznaczonego obszaru. Spal ciało znakiem Igni. Następnie wróć do Guślarza, w pobliże wsi Konary. Porozmawiaj z nim, a zadanie dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1483 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?