Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Magiczny Kaganek - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 6

Zlecenie to dostajesz od Keiry na sam koniec misji Po omacku, jeśli zdecydujesz się jej pomóc szukać wspomnianego Kaganku.


Gdy rozpocznie się zadanie podążaj za Keirą. Dotrzecie do pomieszczenia z kolejną zagadką. Podejdź do drzwi przed sobą i zbadaj je. Keira przeczyta zagadkę, którą będziesz musiał spróbować rozwiązać.

„Czterech strażników niosło jasny płomień, wszyscy w równym rzędzie. Pierwszy nie szedł z brzegu, drugi co szedł obok pierwszego, grał pieśń tęskną. Trzeci szedł tuż przy swym wiernym zwierzęciu. Czwarty nie szedł obok pierwszego, lecz ten również grał. I tak strzegli swej królowej, co zasnęła pod gwiazdami”.Musisz teraz zapalić ognie we właściwej kolejności, czyli:

- najpierw posąg bez niczego;
- drugi z instrumentem bez psa;
- trzeci bez instrumentu z psem;
- na koniec z psem oraz instrumentem.Otworzy się wtedy przejście do kolejnego pomieszczenia, elfiego sankturium. Tam Keira znajdzie kaganek, a ty koniecznie przeszukaj okolice w poszukiwaniu przydatnych przedmiotów. Będzie tu m.in. miejsce mocy, jeśli skierujesz się do ciemnego korytarzu, do którego prowadzą skalne półki. Stojąc tyłem do ołtarza z kagankiem, przejście znajduje się po prawej stronie.Idź następnie jeszcze kawałek przed siebie, a znajdziesz ukryty skarb. Ubij tutejszego golema i poszukaj skrzyni skrywającej skarb. Teraz możesz już spokojnie wydostać się z podziemi. Wyjście będzie zablokowane iluzoryczną skałą, ale poradzisz sobie artefaktem od Keiry. Po wydostaniu się na zewnątrz zakończysz misję. Po krótkiej rozmowie z Keirą dostaniesz zlecenie Zaproszenie od Keiry Metz.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1841 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?