Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Gangi Novigradu - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 9

Zadanie to otrzymujesz podczas wykonywania questa Skarb Hrabiego Reuvena. Stanowi ono propozycję współpracy złożoną Geraltowi przez krasnoluda imieniem Tasak. Misja połączona jest z zadaniem Dorwać Juniora.Na początek udaj się do wspomnianego Tasaka i porozmawiaj z nim. Zaproponuje Ci on wspólną akcję, mającą na celu odnalezienie Juniora. Najpierw spróbujecie go znaleźć przed kasynem. Udaj się więc przed jego wejście, aby spotkać krasnoludów Tasaka. Idź następnie za nimi i przygotuj się na walkę. Pobądź się wszystkich strażników, a na samej górze, za drzwiami znajdziesz kolesia o imieniu Rico – porozmawiaj z nim, a dostaniesz zadanie Honor Złodzieja.Kolejny krok to spotkanie się z Krasnoludami Tasaka przed Areną. Ponownie idź za nimi, a na miejscu rozpęta się zadyma. Arenę musisz przeszukać całą, więc brnij przed siebie, ubijaj ludzi juniora i szukaj przydatnych informacji. Przeszukuj też ciała, bo dzięki temu znajdziesz Klucz Igora. A w skrzyni obok tronu będzie też Wiadomość od Igora. Przeczytaj ją i idź piętro niżej, przechodząc przez pobliskie wrota – musisz teraz znaleźć bowiem kryjówkę Juniora.
Dojdziesz do ściany, która wygląda podejrzanie. Pociąg za dźwignię obok, a otworzy się tajne przejście. Na końcu będzie nieco skarbów, w tym także Tajemniczy List, który ponownie zaktualizuje zadanie Dorwać Juniora – musisz go jednak najpierw oczywiście przeczytać.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak skoczyć do Tasaka i poinformować go o tym, że zadanie się powiodło. Misja Gangi Novigradu zostanie zakończona, a ty będziesz mógł kontynuować zlecenie Dorwać Juniora.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1819 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?