Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (546)Gram (180)Ukończone (274)Kupisz (138)

Rynsztunek szkoły kota - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 17

Zadanie polegające na tym, aby znaleźć wszystkie schematy rynsztunku wiedźmińskiej szkoły kota. Ekwipunek ten należał do wiedźmina Kiyana. Misję tę anonsuje znalezienie jakiegokolwiek fragmentu rynsztunku.


Ważne: Wszystkie rodzaje rynsztunku, czyli normalny, ulepszony, wyśmienity oraz mistrzowski rozpisaliśmy w dziale rynsztunku. W poszczególnych wersjach oręża znaleźć można odnośniki do interaktywnych map, na których zaznaczone są miejsca występowania schematów.


Stalowy miecz – znajdziesz go w ruinach zamku Drahim (mapa). Musisz poszukać niewielkich drewnianych drzwi, prowadzących w dół. Zniszcz je przy pomocy znaku Aard, a następnie wejdź drabinami na górę i na dół. Zgarniesz wiele przydatnych przedmiotów, w tym także miecz.

Pamiętnik Princa Adriena – występuje w miejscu, w którym znajdujesz wspomniany powyżej, stalowy miecz.Srebrny miecz – znajdziesz go w Est Tayiar. Będą tu ruiny, które musisz oczywiście dogłębnie zbadać. Znajdziesz tutaj jaskinię. Wejdź do niej. Na samym końcu zauważysz dziwne pole siłowe. One Cię jednak nie interesuje. Zamiast tego zniszcz ścianę w pobliżu wejścia. Uczyń to znakiem Aard. W środku znajdziesz zwłoki. Przeszukaj je, a dostaniesz miecz oraz zapiski profesora Sigismunda Glogera, które musisz oczywiście przeczytać.Kusza - znajdziesz ją we wraku Latającego Jelenia – wielkiego statku na południowy zachód od Novigradu. Wystarczy, że wejdziesz na jego pokład, a następnie schodami do ładowni. Będzie tam skrzynia, a w niej schemat kuszy oraz zapiski czarodzieja, które musisz rzecz jasna przeczytać.Spodnie, buty, rękawice i pancerz - znajdziesz je w Novigradzie, a konkretnie w północnej części miasta, w podziemiach Wyspy Świątynnej. Aby móc się do nich dostać musisz jednak najpierw wykończyć zadanie główne zatytułowane „Po omacku”. Artefakt, jaki zdobywasz na końcu tego questa odblokowuje wejście do tutejszej jaskini. Aby się w ogóle dostać do jaskini, musisz zejść w dół za jednym z domów, w pobliżu Placu Elektorów. Kieruj się filmem poniżej.
W jaskini przygotuj się na walkę, będzie tam bowiem golem (14 poziomu) – dość trudny przeciwnik, ale da się go ubić. Teraz możesz iść już do tunelu znajdującego się po lewej stronie dużej groty (patrząc od wejścia). Idź przed siebie, aż dotrzesz do okrągłego pomieszczenia z posągami, tam znajdziesz na ziemi notatki z badań, jakąś recepturę (przeczytaj oba dokumenty), dziwne ślady na ziemi oraz kilka dźwigni. Dźwignie musisz pociągnąć w taki sposób, aby posągi zwróciły się ku środkowi pomieszczenia. Otworzy się wówczas podłoga, a ty zauważysz zbiornik z wodą. Wskocz do niego i płyń do dna, znajdziesz tam zwłoki, a przy nich klucz. Wróć teraz do wielkiej groty, która Cię tu przyprowadziła.Idź teraz do tunelu po drugiej stronie, czyli w prawo od wejścia. Będzie tam popękana skała, którą musisz zniszczyć znakiem Aard. Staniesz przed niewielkim bajorkiem, zanurkuj w nim i znajdź na dnie skrzynię. Wyjdź następnie po drugiej stronie i idź przed siebie. Dotrzesz do niewielkiego pomieszczenia, a tam znajdziesz kolejną skrzynię do przeszukania. Wróć do groty i idź teraz na wprost od wejścia, którym tu przyszedłeś. Będą tam drzwi, przy których wykorzystasz zdobyty wcześnie klucz.Tutaj najlepiej zapisać grę, albowiem staniesz do walki z niejakim Opętanym Kiyanem – wampirem wyższym, o którym powinieneś się dowiedzieć z jednego ze zdobytych w jaskini dokumentów. Dzięki nim dowiesz się, że wampir wyższy wrażliwy jest na:

- olej przeciw wampirom;
- znak Igni.

Przygotuj się więc do pojedynku. Kiyan jest bowiem na 17 poziomie, więc starcie nie będzie łatwe. Tym bardziej, że będzie on parował Twoje ciosy i jest też dość szybki. Kiedy go zlikwidujesz zdobędziesz schemat spodni, rękawic, butów oraz zbroi wiedźmińskiego cechu kota. Zadanie automatycznie dobiegnie końca. Nim stąd wyjdziesz zerknij po okolicy, znajdziesz na pewno coś przydatnego. Jak przeglądniesz laboratorium możesz wracać do swoich wcześniejszych zajęć.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 4480 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?