Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Wyrównanie rachunków - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 28Zadanie to robisz w questa Ostatnie przygotowania. Po spotkaniu z Ciri udacie się wspólnie na wyspę świątynną, aby spotkać się z Juniorem. Na miejscu będziesz musiał skorzystać z umiejętności sugestii, albo ubić strażników. Nieco im nakopiesz, a ci zmienią zdanie i wpuszczą Cię do środka. Wyjdziecie na górę, a tam odpali się scenka przerywnikowa. Okaże się, że to Dudu podszywa się pod Juniora.

Po rozmowie udasz się z Ciri do Złotego Jesiotra, aby dziewczyna mogła podziękować za pomoc jakieś kelnerce. Tam niestety będzie jakieś zamieszanie. Jak dobrze poprowadzisz rozmowę nie będziesz się musiał bić. Po chwili zaczniesz rozmowę, a po niej znowu musisz iść za Ciri.


Pójdziecie razem na zamurze, aby podziękować wędrownym cyrkowcom. Z rozmowy wyniknie coś o wyścigu – możesz w nim oczywiście uczestniczyć. Wsiadaj tylko na konia i do przodu. Wyścig nie będzie jakiś szczególnie trudny. Po nim nastąpi zabawa. W jej trakcie dowiesz się, że cyrkowcom nie udało się zdobyć koni. Możesz zaproponować swoją pomoc.Udacie się teraz w okolice stajni, skąd zwędzić musicie kilka koni. Do stajni dostaniesz się przez okno ponad daszkiem, wskoczysz tam korzystając z dziwnego drewnianego rusztowania obok. Zejdź następnie po drabinie na dół i spróbuj – z wykorzystaniem wiedźmińskich zmysłów – znaleźć sposób otwarcia drzwi do stajni. Najlepiej przy pomocy kluczy, leżących na stole obok strażnika. Reszta wówczas do Ciebie dołączy i uciekniecie na koniach.

Po ostatniej rozmowie zadanie dobiegnie końca, a ty będziesz mógł kontynuować questa Ostatnie przygotowania.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1780 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudos8kara8100   @   14:22, 29.07.2017
Czy jest jakiś inny sposób na otworzenie drzwi? Nie mogę ich otworzyć ponieważ nigdzie nie ma klucza.
0 kudoskobbold   @   18:22, 29.07.2017
Zacznij od weryfikacji plików, w patchu 1.11 ten błąd został naprawiony.