Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Śladami Ciri - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Śladami Ciri to zadanie, które rozpoczyna się w momencie gdy Geralt ląduje w Velen, aby kontynuować zlecenie Nilfgaardzki Łącznik. W skład tego jednego zlecenia wchodzi kilka innych, dość sporych misji, zatytułowanych Stosy Novigradu oraz Kierunek – Skellige.
 
W zleceniu Stosy Novigradu Twoim zadaniem jest odwiedzenie Triss, która przebywa właśnie tam. Musisz znaleźć jej dom, a następnie wpaść z wizytą. Triss być może będzie miała bowiem jakieś konkretniejsze informacje na temat tego, gdzie przebywa Ciri albo chociaż gdzie można jej szukać.
 
W zleceniu Kierunek – Skellige, wykonywanym najlepiej jako trzecie, należy najpierw odszukać statek, który zmierza do Skellige. Na tych wietrznych wyspach zwietrzono bowiem ślady Ciri. Nie wiadomo czy nadal ona tam przebywa, pewne jest natomiast, że Geralt musi się tego dowiedzieć. Sugerowany poziom dla tego zadania to 16. niemniej nie jest to warunek kolejny do osiągnięcia zwycięstwa.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 985 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?