Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Obcy w obcym kraju - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 14

Zadanie to zaczynasz wchodząc do knajpy we wsi Arinbjorn, np. wykonując zlecenie Upiór z Eldbergu. Zaczepią Cię tu dwaj mężczyźni i skończy się to niestety potyczką. Gdy ją wygrasz zadanie pojawi się w dzienniku.Po wygranej, wyjdź na zewnątrz karczmy, aby zobaczyć co się tam dzieje. Spotkasz tam ludzi, którzy będą chcieli, abyś poddał się rozprawie. Człowiek o przydomku Szalony będzie musiał zdecydować czy pójdziesz wolno czy będziesz musiał gnić w więzieniu. Po chwili będziesz zamknięty, a Twoim zadaniem okaże się ucieczka.

Spróbuj najpierw porozmawiać przez kratę ze strażnikiem. Jeśli masz odpowiednio wysoki poziom umiejętności sugestia (potrzebujesz 3 poziom), będziesz mógł wyjść przez wrota na sąd. Jeśli nie, pozostanie bardziej nietypowe rozwiązanie. Odwróć się więc i brnij korytarzem przed siebie. Na końcu dostrzeżesz opartego o ścianę mężczyznę, zwanego Simun Zięba – porozmawiaj z nim. Będzie miał on pomysł co zrobić, abyś już teraz dostąpił osądu. Nie masz innego wyjścia, jak się zgodzić.Wróć do strażnika i powiedz mu, co Ci przekazał Simun. Zostaniesz zaprowadzony na sąd. Tam sędzia uzna żeś winny, za co karą będzie śmierć. Dziwnym zbiegiem okoliczności jednak się wywiniesz. Za swe życie będziesz musiał wykonać zadanie – znaleźć syna jarla. Weźmiesz wreszcie swoje rzeczy, a zadanie dobiegnie końca. Rozpocznie się natomiast zadanie Jaskinia snów.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1532 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?