Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Najgroźniejszy potwór na Skellige - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 29

Zadanie to otrzymujesz w ramach jednego z dodatków dla gry. Aby je aktywować musisz zaglądnąć na tablicę ogłoszeń, znajdującą się we wsi Fyresdal.Pierwszy krok to odnalezienie zleceniodawcy, pozyskanie nieco informacji na temat potwora oraz ustalenie stawki (za 340 pójdzie na pewno). Gdy to zrobisz przyjmij robotę i ruszaj, aby znaleźć miejsce, w którym zaatakował potwór.Zbadaj ciało człowieka, a następnie konia. Nagle spadnie na Geralta kamień, prawie go trafiając. Musisz wtedy udać się d o miejsca, z którego spadł owy głaz. Nieco powyżej dostrzeżesz ślad kamienia – na szczycie góry zauważysz miejsce, z którego spadł. Kawałek dalej natomiast odbite łapy. Idź za nimi, aż dojdziesz do jaskini.Wejdź oczywiście do środka, a tam zostaniesz po raz kolejny zaskoczony. Podążaj tam cały czas za śladami potwora. Znajdziesz wreszcie dziwny but, przypominający stopę nekkera. Przyglądnij się mu i idź dalej. Przejdziesz wreszcie przez dziurę w ścianie i wejdziesz do swego rodzaju ruin. Podążając dalej śladami, dojdziesz do dziwnego pomieszczenia, pełnego rysunków. Tam domyślisz się o co chodzi. Ostatni krok to spotkanie z „potworem”, po zmroku. Na miejscu natrafisz na bardzo nietypowy kwartet, co zainicjuje rozmowę, a w jej trakcie będziesz musiał dokonać wyboru.

  • Jeśli postanowisz się tłumaczyć, będziesz musiał podać dwa przykłady tego, jak oszczędziłeś życie potworowi. Gdy to zrobisz, czeka Cię walka z wilkołakiem. Podczas niej korzystaj ze znaku Quen, a wszystko powinno być w porządku. Po wygranej dostaniesz od bożątka buty nekkera, a zadanie dobiegnie końca.
  • Jeśli nie będziesz się tłumaczył, a zamiast tego zaproponujesz odejście każdego w swoją stronę albo zagrozisz dziwnej grupie, będziesz musiał walczyć aż z trójką przeciwników: trollem skalnym, dopplerem oraz wilkołakiem. Po wygranej zadanie dobiegnie końca.

Przed odejściem pamiętaj o przeszukaniu ciała wilkołaka.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2024 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?