Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Mistrz płatnerski - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 24

Zadanie to otrzymujesz po krótkiej rozmowie z Fergusem – płatnerzem, przebywającym w Kasztelu Wrońce.


Z krótkiej rozmowy wyjdzie, że płatnerz będzie w stanie przygotować dla Ciebie jakiś wyjątkowo mocny i lekki pancerz, jeśli przyniesiesz mu narzędzia kowalskie z Undvik, musisz jednak najpierw wykonać zadanie Kierunek – Skellige, albowiem bez niego nie dotrzesz na Undvik.

Uwaga: Nie wchodź do kuźni, która znajduje się po drugiej stronie jaskini z trollem, jest ona częścią innego zadania – nie ma sensu więc mieszać.


Będąc na Ard Skellig skieruj swoje kroki na wyspę na południu archipelagu, czyli właśni Undivk. Musisz tam dotrzeć do jaskini, znajdującej się w pobliżu miejsca zwanego Kużnią Klanu Tordarroh, znajdującą się na południowy zachód od Ruin Dorve. Droga do kuźni prowadzić będzie przez jaskinię, w której natrafisz na Trolla. Wejdź do środka i ubij pokrakę, a następnie dokładnie rozejrzyj się dookoła.

Trafiłeś bowiem do legendarnej kuźni. Narzędzia, po które przyszedłeś, znajdziesz je w jednej ze skrzyni. Weź więc jej zawartość, a następnie wróć do Velen i oddaj narzędzia Fergusowi. Okaże się, że Fergus wcale nie jest mistrzem kowalskim, jest nim jego „pomocnica”, Yoana. Poprosi Cię ona o pomoc. Będziesz miał zdobyć dla niej kwas z gruczołu kwasowego archegryfa. Zgódź się i idź poszukać bestii do ubicia.

Wychodząc zerknij na tablicę i weź z niej zlecenie Gryf na wzgórzach. Po wykonaniu zlecenia wróć do Yoany i oddaj jej gruczoł. Po kilku godzinach pancerz będzie skończony. Niestety sprawy lekko się skomplikują i Geralt raz jeszcze będzie musiał pomóc kobiecie. Owa pomoc to zabawa w kukłę. Po wszystkim dowiesz się, że musisz poczekać na swoją nagrodę jeden dzień – zrób użytek z medytacji i odwiedź Yoane. Otrzymasz pancerz łowców czarownic, a zadanie dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2009 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?