Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Fałszywe Papiery - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Zadanie dostajesz od Cwaniaka, chcącego sprzedać Ci glejt konieczny do przekraczania mostów na Pontarze.
 
Uwaga: Zlecenie jest dość trudne, trzeba więc mieć dobrze wyszkolonego Geralta, aby przystąpić do jego realizacji.Cwaniak poprosi Cię abyś sprawdził czego potrzebuje jego szwagier. Włącz więc śledzenie zadania i wybierz się w miejsce wskazywane na mapie. Tam będziesz musiał się pozbyć kilku Ghuli, a następnie porozmawiać ze wskazaną osobą. Dowiesz się, że w okolicy jest mnóstwo trupojadów, a jeśli się ich pozbędziesz dostaniesz „swoją dolę”. Zgadzając się dostaniesz zadanie Hieny Cmentarne.

Po wykonaniu zadania Hieny Cmentarne, włącz z powrotem śledzenie zlecenia Fałszywe Papiery i udaj się do Cwaniaka. Powiedz mu, że pomogłeś szwagrowi, a ten obniży cenę glejtu, do 25 koron. Możesz go teraz spokojnie zakupić, a nie szarpnie Cię to zbyt mocno po kieszeni. Dostaniesz też całe 2 punkty doświadczenia i zaktualizuje się zadanie Przejścia nie ma. Zadanie Fałszywe Papiery dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1073 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?