Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Teraz albo nigdy - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 14

Zadanie to otrzymasz będąc na przystani, po wykonaniu questa Przysługa dla Radowida. Podejdzie do Ciebie człowiek z „Perfumowanym listem”. Przeczytaj go – będzie w inwentarzu, w przedmiotach fabularnych.

Geralt domyśli się, że list pochodzi od Triss. Udaj się więc do niej, będzie przebywać w okolic rynku w Novigradzie. Znajdziesz ją w zwyczajowym miejscu, będzie miała tam problemy. Po rozmowie z Triss będziesz musiał podjąć niełatwą decyzję. Z jednej strony, Triss będzie chciała uciec ze wszystkimi czarodziejami, z drugiej jednak, dwóch z nich, Bertold i Anisse się spóźniają z dotarciem do punktu zbiórki. Pomożesz jej zdecydować.

Wariant 1: Pomóż Anisse i Brtoldowi:Po rozmowie idź za Triss. Zaprowadzi Cię ona do kryjówki Bertolda i Anisse. Po drodze zaatakują Was łowcy czarownic – broń wówczas Triss przed nimi. Staraj się cały czas trzymać za Triss, będzie ona bowiem próbowała unikać patroli. Na miejscu pędź jak najszybciej do góry, gdzie będziesz musiał obronić czarodziejów. Jeśli nie zdążysz, mogą stracić życie.

Po akcji i ocaleniu ich, idź za Triss. Gdy dojdziecie do karczmy, okaże się, że karczmarz nie żyje. Podążaj następnie dalej za Triss, wejdziecie do kryjówki czarodziejów.

Wariant 2: Nie ryzykuj wszystkiego dla dwójki ludzi:

Po rozmowie udaj się za Triss. Na zewnątrz czeka Cię walka, a następnie powoli zmierzaj w kroki czarodziejki. Gdy dojdziecie do karczmy, spotkacie Oliwiera, który opisze sytuację. Następnie idź znowu za Triss, a wejdziesz do kryjówki czarodziejów.

Od tego momentu oba warianty się łączą:W kryjówce Triss przygotowała przemówienie, a po nim musisz wejść do kanałów i oczyścić je z wszelkiej maści pokrak, otwierając drogę uciekinierom. Po ubiciu pierwszej grupy pokrak, rozglądnij się, zauważysz ścianę do zniszczenia, a w środku skrzynię.Jak dojdziecie do ślepego zaułka, znowu zerknij po ścianach. Jedną będzie się dało zniszczyć. Po drugiej stronie będzie biblioteka – koniecznie rozglądnij się po niej, zbierając wszelkie przydatne księgi. Następnie znajdź kolejną ścianę do zniszczenia. Znowu jakieś utopce i dalej przed siebie. W kolejnym pomieszczeniu musisz zlikwidować sporą gromadkę szczurów, a następnie podążaj za Triss.Idąc cały czas do góry dotrzesz wreszcie do ślepego zaułka, wróć się wówczas i idąc w dół, skręć w lewo. Zbadaj ciało, jakie tam leży i idź znowu po schodach w dół. Tam kolejne ciało do zbadania. Idź następnie przed siebie, aż dotrzesz do następnych zwłok, siedzących. Zbadaj je, a okaże się, że powodem śmierci były ugryzienia w szyję. Ruszaj dalej.Wreszcie dojdziecie do pomieszczenia, w których zaatakuje Was wampir, a konkretniej Katakan. Ubij go, weź trofeum i przeszukaj okolice, będzie tu ukryty bowiem olej przeciw insektoidom. Dalej przemierzaj kanały, a przy wyjściu do doków zerknij po workach, będzie tu m.in. schemat na smoczy sen oraz schemat na wyśmienity olej przeciw wampirom. W porcie spotkaj się z Dijkstrą i zlikwiduj łowców, którzy się po chwili pojawią. Następnie porozmawiaj jeszcze raz z Triss. Jeśli powiesz jej, że ją kochasz, czarodziejka zostanie - słowa te wpłyną też na późniejsze zadanie, zatytułowane Serce nie sługa.
Przeniesiecie się później w nieco bardziej romantyczne miejsce. A tam dojdzie do kolejnej, ważnej rozmowy, w której Triss będzie wypytywać Cię o przyszłość. Jeśli poprowadzisz rozmowę w odpowiedni sposób, zakończy się ona w dość jednoznacznej sytuacji. Misja wreszcie też dobiegnie końca. Przed nią jednak podejdzie jeszcze do Ciebie Dijkstra, prosząc o pomoc w czymś ważnym. W dzienniku pojawi się zadanie Spisek.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 4001 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?