Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Towarzysze broni - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Skellige:

Sugerowany poziom Geralta: 22

Zadanie to otrzymujesz po zakończeniu zlecenia Najbrzydszy człowiek na świecie. Twoim celem jest pozyskanie sojuszników, którzy pomogą Ci wygrać z Dzikim Gonem.Najpierw idź porozmawiać z Myszoworem. Zgodzi się on oczywiście pomóc, wyruszy więc do Kaer Morhen. Następnie idź spotkać się z Crachem. On nie będzie Ci w stanie pomóc, ale zamiast tego otrzymasz od niego wyjątkowy miecz, ostrze zimy. Finalnie pogadaj też z Cerys. Zaproponuje Ci ona pomoc Hjalmara. Idź z nim porozmawiać. Ten oczywiście zgodzi się, aby CI pomóc – jeśli szedłeś opisem naszego poradnika. Zadanie w tym momencie dobiegnie końca.


Novigrad:

Sugerowany poziom Geralta: 22


Udaj się do Novigradu i tam także poproś sojuszników o pomoc. Najpierw spotkaj się z Triss, jeśli wcześniej nie przekonałeś ją do tego, aby przybyła do Kaer Morhen. Następnie idź na spotkanie z Dijkstrą. Kolejna rozmowa z Zoltanem, jest bliżej niż Roch. Udaj się więc do niego i pogadaj. Następnie skocz do Rocha. Jego także postaraj się przekonać do pomocy.


Nilfgaard:

Sugerowany poziom Geralta: 22

Tutaj zadanie tylko jedno – iść porozmawiać z Emhyrem i poprosić go o pomoc. Po rozmowie pozostanie już przeskoczenie do zadania Wyspa Mgieł.


Velen:

Sugerowany poziom Geralta: 22

Także tylko jedna sprawa - rozmowa z Triss, którą będziesz musiał przekonać do tego, aby dołączyła do Twojej akkcji.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1515 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?