Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Nasza szkapa - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 12

Zadanie to otrzymasz od chłopa, stojącego przy swojej chacie na wschód od Oxenfurtu.Dowiesz się od niego, że jego kobyłka została porwana przez jakieś leśne licho. Wybadaj więc sytuację, wypytując go o wszelkie szczegóły, a następnie przyjmij zadanie. Przeglądnij obszar zaznaczony na mapie przy pomocy wiedźmińskich zmysłów. Przy samym domu dostrzeżesz nieco krwi, a kawałek dalej ślady kopyt – idź za nimi.Najpierw będziesz szedł po drodze, a następnie w las. Ślad się urwie przy niewielkim bajorku, będzie jednak nadal widoczny po jego drugiej stronie. Dojdziesz wreszcie do obozu Scoia’tael. To właśnie tu będzie znajdował się koń chłopa. Możesz teraz zdecydować się zlikwidować złodziejaszków albo przekonać  ich do posłuszeństwa – wybór należy do Ciebie.


Na koniec weź jednego z koni, najlepiej nie siwego i zawieź go chłopa. Po rozmowie dostaniesz nagrodę – wyższą, jeśli nie wziąłeś siwego konia.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1082 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?