Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Echa przeszłości - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 13

Zadanie to rozpoczynasz w trakcie rozmowy kończącej misję Umarł król, niech żyje król. Pierwszy krok to spotkanie z Yennefer w miejscu magicznego kataklizmu, w okolicy obozowiska druidów. Będzie tu też miejsce mocy, koniecznie się za nim rozejrzyj.Idź następnie na spotkanie z Yennefer. Będzie tu też Myszowór, a po krótkiej scence przerywnikowej ruszysz, aby porozmawiać z czarodziejką, która ukradkiem użyła maski Uroborosa. Na miejscu ubij garść mglaków. W trakcie kolejnej rozmowy dostaniesz maskę Uroborosa, którą będziesz musiał założyć.


Gdy odzyskasz kontrolę nad Geraltem idź za Yennefer. Maskę będziesz miał „pod ręką”, będziesz w stanie z niej korzystać używając prawego bumpera. Odwiedzicie w te sposób kilka lokacji. Wreszcie będziesz musiał też skorzystać z wiedźmińskich zmysłów. Po kolejnej rozmowie będziesz mógł się przenieś do następnej lokacji, Lofoten. Albo samodzielnie pojedziesz, albo teleportujesz się z Yennefer. W międzyczasie dobiegnie końca zadanie Echa przeszłości, a rozpocznie się Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1206 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?