Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Kredyt zaufania - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Gdy przybędziesz na Skellige, a konkretnie w Porcie pod Kaer Trolde pewien mężczyzna poprosi Cię o pożyczkę. Zgódź się i daj mu pieniądze. Nie zobaczysz jednak od razu zadania w swoim dzienniku, pojawi się ono dopiero później. Skelligijczyk poprosi Cię o pieniądze ze względu na to, że stracił cały swój dobytek w statku, który zatonął.Później, nieco na południe od portu przy drodze po raz kolejny spotkasz tego samego dlikwenta. Będzie chciał abyś mu ponownie pożyczył pieniędzy, a tym razem wymyśli nieco inną wymówkę. Geralt skapnie się, że ma do czynienia z oszustem, a więc będziesz mógł albo wypuścić oszołoma, z zastrzeżeniem, że wkróce odda kasę, oddać go jarlowi, albo zabić. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję spotkasz go jeszcze raz.

Ostatnie spotkanie nastąpi we wsi Fyresdal. Tam delikwent zwróci Ci pieniądze, razem z drobnym procentem, dostaniesz bowiem 200 koron zamiast pierwotnie pożyczonych 150. Misja w tym momencie dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1042 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?