Red Dead Redemption II

ObserwujMam (30)Gram (15)Ukończone (8)Kupię (13)

Amerykańskie piekło, wypalone - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Amerykańskie piekło, wypalone otrzymujesz w epilogu, po dotarciu we wskazane miejsce i znalezieniu nieznajomej osoby. Chodzi o mężczyznę o imieniu Evelyn Miller, przebywającego na sporym wzgórzu. Porozmawiaj z nim, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej Miller zaprosi Cię do swojego domu, ale odpowiedni znacznik pojawi się dopiero za jakiś czas.

Wreszcie dostrzeżesz znacznik, a wówczas jedź do domu Millera. Odpali się tam scenka przerywnikowa, po której wsiądziesz na konia i pojedziesz za pisarzem. W pewnym momencie natraficie na zwierzę uwięzione w pułapce – uwolnij je i kontynuuj.

Nie minie wiele czasu, a dotrzecie do obozowiska awanturników, w którym będziesz musiał pokonać trójkę mężczyzn. Zrób to, a obejrzysz scenkę przerywnikową. Po niej drugi etap misji dobiegnie końca, a ty znowu musisz czekać na kolejny.

Minie nieco czasu, a zobaczysz kolejny znacznik na domu Millera – udaj się do niego, podejdź do drzwi i posłuchaj tego, co facet ma do powiedzenia. Po chwili na drzwiach pojawi się znacznik, który pozwoli Ci położyć nieco jedzenia dla Millera na progu – zrób to.

Odczekaj następnie dzień lub dwa i wróć z kolejną porcją. Następnie zrób jeszcze dwa razy to samo. Wreszcie Miller nie będzie się odzywał, więc wyważysz drzwi i wejdziesz do środka. Okaże się, że pisarz nie ma się zbyt dobrze – nie żyje.

John weźmie książkę, którą Miller skończył, a przed wyjściem spali domostwo, wykorzystując do tego pobliską lampę. Kiedy opuścisz chatę, misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1516 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?