Red Dead Redemption II

ObserwujMam (33)Gram (16)Ukończone (10)Kupię (13)

Solucja - misje poboczne - wiki Red Dead Redemption II


Red Dead Redemption II to nie tylko misje fabularne, stanowiące część przygotowanej przez deweloperów opowieści o Arthurze Morganie, ale również mnóstwo zadań pobocznych, uzupełniających główny wątek.

Misji dodatkowych jest sporo, a w ramach niniejszej sekcji przedstawiliśmy dokładnie solucję każdej z nich. Co warte odnotowania, czasem może okazać się, że we wskazanym przez nas miejscu nie będzie zleceniodawcy, wróć w takiej sytuacji nieco później albo o innej porze dnia. Świat Red Dead Redemption 2 żyje bowiem własnym rytmem i każda postać niezależna ma swój tryb funkcjonowania.

Poniżej prezentujemy listę misji pobocznych. Aby poznać szczegóły każdej z nich, klikajcie w poszczególne linki. Lista posortowana jest mniej więcej wedle dostępności zadań - czasem bowiem trzeba być w konkretnym rozdziale głównego wątku fabularnego, aby ujrzeć interesujący nas znacznik.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1508 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?