Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Legendarny lis - wiki Red Dead Redemption II


Kolejny legendarny zwierz, na którego możesz natrafić podczas przemierzania świata Red Dead Redemption 2 to lis. Podobnie, jak w przypadku wielu innych zwierząt, postępować musisz z nim ostrożnie. Lis jest dość płochliwy i potrafi szybko uciec.

Legendarnego lisa namierzysz we wskazanym miejscu mapy. Udaj się tam i poczekaj, aż na ekranie pojawi się komunikat informujący Cię o tym, iż znalazłeś się na terytorium legendarnego zwierzęcia. Zejdź wówczas z konia, zabierz jakiś dobry pistolet i zacznij się rozglądać po okolicy.

Skorzystaj z orlego wzroku, a dostrzeżesz oznaczone złotym markerem (dziwna chmurka nad ziemią) ślady lista. Zbliż się do nich i zbadaj, po czym podążaj po tropie do kolejnego miejsca, w którym będzie następny ślad. Proces powtarzaj (poruszając się względnie cicho), aż dojrzysz lisa. Gdy tak się stanie, wyciąg broń, włącz tryb zabójczej precyzji i zlikwiduj zwierzaka. Oskóruj go następnie, a trofea zanieś do trapera, aby przygotował dla Ciebie jakąś "błyskotkę".

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1040 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?