Red Dead Redemption II

ObserwujMam (33)Gram (16)Ukończone (10)Kupię (13)

Błogosławieni cisi? - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Błogosławieni cisi? otrzymujesz po rozmowie z niejakim Micah – mężczyzną przebywającym w areszcie w Strawberry. Na pomoc mu ruszasz ponieważ poprosił Cię o to szef gangu, Dutch. Micah przebywa oczywiście w areszcie. Podjedź więc konno pod budynek, a potem zsiądź z grzbietu i zapukaj do drzwi – odpali się wówczas scenka przerywnikowa.

Po niej obejdź dookoła więzienie i znajdź Micah, aby z nim pogadać. Po krótkiej rozmowie będziesz musiał znaleźć sposób na uwolnienie Micah. Przed kratą będzie jakaś dziwna maszyna z hakiem – zrób z niej użytek i przyczep hak do krat. Pociąg następnie za dźwignię machiny. Micah będzie wolny. Rozpęta się oczywiście strzelanina, więc walcz. Idź za Micah, który będzie chciał coś załatwić przed ucieczką.

Dobiegniecie wspólnie do niewielkiej chaty. Micah tam na moment wejdzie, a gdy wróci znowu pędź przez miasto i strzelaj do wszystkich. Wreszcie wsiądziecie na konie i spróbujecie uciec – nadal strzelając, rzecz jasna.

Po pewnym czasie pościg zostanie przerwany i będziecie bezpieczni. Wreszcie odpali się scenka przerywnikowa, a wtedy dostaniesz nagrodę od Mikah. Zakończy to niniejsze zlecenie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1164 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?