Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

O, bracie - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie O, bracie otrzymujesz od nieznajomej osoby, przebywającej w północnej części Valentine. Pytajnik wskazujący delikwenta pojawia się dopiero w czwartym rozdziale głównego wątku fabularnego.

Aby zainicjować zlecenie udaj się do wskazanego obszaru i porozmawiaj z dwójką mężczyzn stojących przed sklepem wielobranżowym. Z konwersacji wyniknie, że to bracia i nie są zbyt normalni. Poproszą Cię, abyś strzelił w butelki na ich głowie.

Najpierw strzel w butelkę na głowie jednego, a następnie drugiego. Gdy to zrobisz, poproszą Cię o powtórkę, tyle że z mniejszymi butelkami. Zrób to, a odpali się jeszcze jeden przerywnik. Po nim, ponownie będziesz musiał celować, tyle że tym razem obaj będą się ruszać.

Po udanym wyzwaniu obejrzysz końcowy przerywnik, a po nim pierwsza część misji dobiegnie końca. Druga rozpocznie się nieco później, nawet w ostatnim rozdziale wątku fabularnego. Będąc w Valentine, dostrzeżesz znacznik we wskazanym miejscu, a wtedy udaj się do niego.

U celu zobaczysz dwójkę znanych Ci kolesi, kłócących się o umiejętność bicia się. Poproszą Cię o to, byś im przywalił. Uderz zatem najpierw jednego, potem drugiego. Proces następnie powtórz. Na koniec będziesz musiał ich kopnąć w przyrodzenie, a scenka, która się pojawi zakończy kolejny etap misji.

Trzeci, ostatni etap zadania rozpoczyna się niedaleko Cumberland Falls, po około dobie od etapu drugiego. Jedź we wskazane miejsce, a znowu dostrzeżesz dwójkę mężczyzn. Podejdź do nich, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej pchnij beczki, po czym jedź z Helen do miejsca, w którym wypłyną one na mieliznę.

Odpali się tam przerywnik, po którym całe zadanie dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1646 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?