Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Legendarny niedźwiedź - wiki Red Dead Redemption II


Legendarnego niedźwiedzia możesz wyeliminować w trakcie jednej z pierwszych misji fabularnych, zatytułowanych Koniec i ucieczka przed urażonym ego. Postępuj więc wedle wskazówek tam rozpisanych i weź ze sobą najpotężniejszą z posiadanych przez Ciebie broni. Kilka celnych serii powinno załatwić sprawę.

Jeśli nie uda Ci się zabić legendarnego niedźwiedzia, będziesz mógł spróbować jeszcze raz - w zasadzie w dowolnym momencie. Niedźwiedzia znajdujesz w Grizzlies East, czyli kawałek na zachód od Annesburga. Zmierzaj więc do celu, a gdy wkroczysz na teren żerowania zwierzaka pojawi się na ekranie stosowny komunikat.

Pierwszy krok to skorzystanie z orlego wzroku (jednocześnie wciśnij dwie gałki analogowe), aby wypatrzeć jakikolwiek ślad. Może to być trochę futra, odchody albo np. resztka jedzenia - szukaj złotej "chmurki" nad ziemią, a powinieneś bez problemu złapać trop. Idź wtedy od punktu do punktu, aż namierzysz niedźwiedzia.

By pokonać bestię, skorzystaj z jakiejś solidnej broni oraz precyzji (spowolnienie czasu). Celuj najlepiej w głowę, a po kilku seriach niedźwiedź powinien paść. Oskóruj go, aby pozyskać wszystkie trofea. Ze skóry niedźwiedzia przygotujesz ubranie, m.in. czapkę oraz płaszcz.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1208 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?