Red Dead Redemption II

ObserwujMam (34)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Okrucieństwo wyzwolone - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Okrucieństwo wyzwolone rozpoczyna się po tym, jak porozmawiasz z nieznajomą osobą po wykonaniu misji Witaj w nowym świecie. Misję inicjujesz udając się do wskazanego obszaru i odnajdując wisielca na drzewie. Gdy to zrobisz, zostaniesz trafiony strzałką i obudzisz się kilka godzin później.

Kiedy oprawca przestanie Cię bić, spójrz na prawą rękę i postaraj się ją wyciągnąć z więzów, po czym spójrz na lewą rękę i postaraj się ją uwolnić. Nie uda Ci się to niestety, a wtedy zacznij się kiwać na boki (pojawi się odpowiedni komunikat), aby przewrócić krzesło. Gdy Ci się to uda, wciśnij odpowiedni przycisk (trójkąt lub Y), aby chwycić oprawcę, po czym znokautuj go uderzeniami z pięści. Zainicjuje to scenkę przerywnikową.

Po niej idź za Leonem przez las, a potem przez obozowisko żołnierzy kubańskich. Dojdziesz w ten sposób do miejsca, w którym jeden z żołnierzy wiesza wieśniaków – zabij go, a potem strzel w liny, uwalniając wisielców.

Niebawem pojawią się posiłki, więc odwróć się i znajdź jakieś schronienie. Zza zasłony ostrzeliwuj nadchodzących agresorów. Ubij wszystkich, a odpali się scenka przerywnikowa, po której dostaniesz nagrodę, a zlecenie dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1184 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?