Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Drogi wujku Tacitusie - wiki Red Dead Redemption II


Misja Drogi wujku Tacitusie rozpoczyna się automatycznie, po tym jak końca dobiegnie zadanie Raj w końcu opuszczony. Zaczynasz w dokach, a Twój pierwszy cel to udać się do Shady Belle, czyli miejsca, w którym wcześniej miałeś obozowisko, i sprawdzić czy ktoś w nim pozostał. Wsiadaj więc na stojącego nieopodal konia i pędź przed siebie.

Na miejscu zejdź z konia i zacznij się rozglądać. W posiadłości skorzystaj ze specjalnego zmysłu Arthura, aby namierzyć ślady butów prowadzące do góry. Idź zatem na piętro i przeszukaj pokoje. Gdy wejdziesz do sypialni, odpali się przerywnik.

Po nim pozbądź się ludzi Pinkertona spacerujących po budynku – możesz to zrobić po cichu, skradając się albo na całego. Cokolwiek zdecydujesz, mając z głowy agentów, przeszukaj dół domu w poszukiwaniu wskazówek. Znajdziesz tu między innymi list do wujka Tacitusa – przeczytaj go. Dowiesz się, że gang jest w Lokay – niewielkiej wiosce na północ od Saint Denis.

To właśnie tam musisz się wybrać, po wyjściu na zewnątrz posiadłości. Ruszaj więc do celu, oglądając specjalnie przygotowaną scenkę, mającą lekko skrócić Twoją podróż. Gdy wreszcie będziesz w pobliżu, przejmij sterowanie nad Arthurem i dotrzyj do wskazanego obszaru. Rozejrzyj się po nim, a obejrzysz przerywnik, który zainicjuje misję Ulotna radość.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1307 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?