Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Strawberry - wiki Red Dead Redemption II


Strawberry to miasto znajdujące się niedaleko Valentine. Nie jest ono jakieś szczególnie duże, ale na tutejszym komisariacie znajdziesz jeden list gończy. Przeczytaj go oczywiście, a potem rusz za zbiegiem. Pojmanie go nie jest jakoś strasznie skomplikowane.

Joshua Brown


Zlecenie to otrzymujesz w mieście zwanym Strawberry. Wejdź do więzienia w mieście i podejdź do plakatu zawieszonego na tablicy. Chodzi tym razem o mężczyznę o imieniu Joshua Brown. Przeczytaj list gończy, a dowiesz się, że poszukiwanego ostatni raz widziano na północ od Strawberry w opuszczonej kopalni oraz że masz go przyprowadzić żywego.

Po lekturze listu, wyjdź z biura szeryfa i zmierzaj we wskazany na mapie punkt. Kopalnię dostrzeżesz bez problemów. Zatrzymaj więc w pobliżu konia i wejdź do środka. Gdy to zrobisz, odpali się scenka przerywnikowa.

Kiedy dobiegnie ona końca, będziesz zmuszony by wziąć udział w pojedynku ze zbiegiem. Jeśli chcesz, aby przeżył – wymaga tego list gończy – celuj w dłoń, w której trzyma pistolet, a następnie spętaj uciekiniera i wrzuć na swego konia.

Z Joshuą wróć do biura szeryfa, aby odebrać swoją nagrodę. Pojmanego umieścić musisz w celi w piwnicy. Nagrodę dostaniesz podchodząc do biurka szeryfa.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1222 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?