Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Jim Milton znów wkracza do akcji? - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Jim Milton znów wkracza do akcji? inicjujesz rozmawiając z Davidem Geddesem – znajdź go więc na ranczu, a kiedy się do niego zbliżysz, obejrzysz scenkę przerywnikową.

W jej trakcie usłyszysz dziwne hałasy, a John wybiegnie na zewnątrz. Znajdź wtedy Dickensa, a po dotarciu do niego będziesz musiał walczyć z dwoma zbirami. Pokonaj ich, aby obejrzeć jeszcze jeden przerywnik.

Po nim weź swoją broń i goń bandziorów. Pojechali prawdopodobnie na ranczo Hanging Dog, a zatem także i ty tam śmigaj. Po drodze zostawisz konie i pójdziesz na piechotę, a u celu będziesz musiał oczywiście wziąć udział w strzelaninie.

Poruszaj się po farmie i wybijaj wszystkich, aż wreszcie zostanie tylko przywódca – znajdziesz go w stodole. Pokonaj go w walce wręcz, a odpali się scenka przerywnikowa. Przeszukaj zwłoki, gdy dobiegnie ona końca, wsiadaj na konia i wracaj na swoje ranczo.

Podjedź o Dickensa, a odpali się scenka przerywnikowa, która zakończy misję. Automatycznie rozpocznie się też zadanie Macierzyństwo.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1015 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?