Red Dead Redemption II

ObserwujMam (34)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Koniec i ucieczka przed urażonym ego - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Koniec i ucieczka przed urażonym ego otrzymujesz od mężczyzny o imieniu Hosea Matthews, przebywającego w obozie Horseshoe Overlook. Porozmawiaj z nim, a otrzymasz propozycję polowania. Jeśli chcesz, możesz dołączyć do Hosea i upolować niedźwiedzia.

Po scence przerywnikowej, najpierw musisz przerzucić siodło między końmi. Postępuj wedle wskazówek na ekranie, a potem wejdź na nowego wierzchowca i jedź za kompanem do Valentine. Na miejscu wprowadź konia do stajni, a potem rozejrzyj się po tutejszej ofercie. Możesz też, rzecz jasna, sprzedać zwierzę, na którym tu przyjechałeś.

Mając za sobą zakupy, ruszaj dalej za Hosea. Nie minie wiele czasu, a będziecie na miejscu. W przełęczy najpierw musisz upolować królika. Wybierz więc łuk ze swojego inwentarza, po czym zejdź z konia i namierz zwierzaka. Podnieś go i zanieś kumplowi. Zaproponuje on wówczas obozowanie w okolicy. Postępuj wedle wskazówek na ekranie, aby zbudować obóz, a gdy to zrobisz, upiecz królika, po czym zdrzemnij się co nieco.

Z rana stworzyć będziesz musiał przynętę – postępuj wedle wskazówek na ekranie. Odejdź następnie od ogniska, wsiadaj na konia i jedź z Hosea. Po chwili dotrzecie nad jezioro, a tam odpal sokole oko (L3+R3) i szukaj śladów niedźwiedzia. Znajdziesz w ten sposób ślady łap. Ponownie odpal sokole oko, aby znaleźć drogę, którą poszedł zwierz. Idź po niej za nim. Kolejnym śladem, nieco dalej będą resztki ryby, a potem następny trop, który zaprowadzi Cię do odchodów i jeszcze jednej ścieżki. Na jej końcu odpali się scenka przerywnikowa.

W jej trakcie będziesz musiał zdecydować czy chcesz się rozdzielić czy podłożyć przynętę w pobliżu głazów. Jeśli zdecydujesz się na drugą opcję, oddal się od przynęty i ukryj. Do momentu kiedy Hosea poprosi, abyście podeszli sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Wtedy pojawi się niedźwiedź, a ty będziesz musiał odeprzeć jego atak. Zrób to i poszukaj Hosea. Dostaniesz od niego mapę z zaznaczonymi miejscami, w których znajdziesz najniebezpieczniejsze zwierzęta.

Na koniec zdecydujesz czy wracasz do obozu czy zostajesz, by poszukać niedźwiedzia na własną rękę. Cokolwiek wymyślisz, misja dobiegnie końca.

Uwaga: Jeśli chcesz wytropić niedźwiedzia, skorzystaj z sokolego oka i przyjrzyj się połamanym gałęziom. Zobaczysz wtedy ścieżkę, którą musisz podążać. Kawałek wyżej będą odchody. Wreszcie dostrzeżesz niedźwiedzia. To niebezpieczny przeciwnik, więc uważaj. Kiedy go powalisz, koniecznie oskóruj. Trofeum załaduj na konia i wracaj do obozu.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2489 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?