Red Dead Redemption II

ObserwujMam (34)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Konina na obiad - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Konina na obiad otrzymujesz po dotarciu do bram posiadłości w Caliga Hall. Zbliż się do nich, a rozpoczniesz konwersację ze strażnikami. Dowiesz się od nich, gdzie przebywają Twoi kumple, a chodzi o stajnię, do której musisz się teraz wybrać. Będzie tam John, Javier i tajemniczy nieznajomy – podejdź do nich, a odpali się przerywnik.

W trakcie konwersacji dowiesz się o koniach, które musisz ukraść, a następnie zawieźć paserowi, który zajmie się ich sprzedażą. Po rozmowie wsiadaj więc na swojego konia i jedź z kumplami do wskazanego miejsca.

Kiedy dotrzesz do posiadłości, John porozmawia ze strażnikiem, który po chwili zastanowienia wpuści Was do środka. Jedź wtedy do stajni. U celu przywiąż konia, po czym zbliż się do stajennego i porozmawiaj z nim.

Następnie idź za stajennym, obejrzeć „towar”. Kiedy zobaczysz ku temu okazję, pozbądź się po cichu stajennego, załóż chustę na twarz i podejdź do białego konia. Uspokój go, a potem prowadź. Podejdź do Johna, a odpali się krótki przerywnik. Po nim szybko wsiądź na swojego konia i pędź przed siebie.

W trakcie ucieczki, strzelaj do pojawiających się strażników, aż dobiegniecie do niewielkiego lasu. Wbiegnij do niego i staraj się zgubić pościg. Gdy tak się stanie ruszaj do Clemens Cove, tam bowiem znajduje się paser, który sprzeda zwierzęta.

Kiedy jeden z koni ucieknie, biegnij za nim i złap go na lasso, po czym kontynuuj. Podjedź do kumpli, czekających niedaleko, a potem jedź za nimi w stronę koniokrada. Tam odpali się scenka przerywnikowa, która zakończy niniejsze zlecenie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1562 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?