Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Trudna sztuka konwersacji - wiki Red Dead Redemption II


Misja Trudna sztuka konwersacji pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak zrealizujesz zadanie Honor wśród złodziei. Na mapie pojawi się znacznik, wskazujący miejsce przebywania Trelawny’ego. Jedź zatem do celu i znajdź go.

Uwaga: Przed rozpoczęciem zadania warto wykonać misję poboczną O ludziach i aniołach, gdyż później będzie to niemożliwe.

W trakcie rozmowy z Trelawnym pojawi się Padający Deszcz. Powie, że udało mu się zorganizować spotkanie z wojskowymi. Poprosi Cię o to, abyś był obstawą spotkania i zapewnił w jego trakcie spokój.

Siadaj więc na konia i jedź z Charlesem do miejsca, w którym odpali się scenka przerywnikowa. Po niej kontynuuj podróż, aż dojedziesz do obozowiska wojskowego. Tam zejdź z konia i idź na spotkanie.

Arthur nagle poczuje się źle i trafi do namiotu. Tam będziesz mógł podsłuchać rozmowy dwójki żołnierzy, a po niej wrócisz znowu na zewnątrz. Sytuacja oczywiście lekko się skomplikuje i będziesz musiał obronić kapitana Monroe.

Trzymając zakładnika wycofaj się do swojego konia i uciekaj z kumplami. Kiedy koń Monroe zostanie zabity, wbiegnij do lasu i zacznij ochraniać kapitana przed jego własnymi ludźmi. Następnie wsiadaj na konia, poczekaj aż dołączy do Ciebie Monroe i biegnij za Charlesem.

Dojedziecie w ten sposób na pobliską stację kolejową, z której Monroe skorzysta, aby uciec. Zadanie dobiegnie tam końca – najpierw jednak obejrzysz interesujący przerywnik.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1413 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?