Red Dead Redemption II

ObserwujMam (34)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Valentine - wiki Red Dead Redemption II


W Valentine znajdujesz dwa listy gończe - najpierw ścigasz pierwszą z wymienionych poniżej osób, a następnie drugą (choć może to nie nastąpić od razu). Sposób otrzymania zapłaty za każdego ze zbiegów spisaliśmy poniżej.

Co istotne, czytając list gończy, zwróć uwagę na to, czy zbieg ma być żywy czy martwy - nie spełnienie tego warunku może oznaczać brak zapłaty.

Benedict Allbright


Pierwsze zlecenie, jakie otrzymujesz w mieście Valentine wymaga znalezienia Benedicta Allbrighta. Co istotne, musisz dostarczyć go żywego, a za wykonanie roboty zgarniesz 50 dolarów.

Bandzior przebywa na północ od Valentine, w sporym wąwozie. Przygotuj się więc i ruszaj do celu. Na miejscu zejdź z konia i zacznij przeszukiwać okolicę. Spójrz do góry ponad taflę wody, a dostrzeżesz konia i ognisko – to tam przebywa poszukiwany. Podejdź i porozmawiaj z nim. W trakcie konwersacji będziesz musiał Benedictowi pomóc, a gdy to zrobisz koleś i tak wskoczy do wody. Wsiądziesz wówczas na konia i będziesz musiał za nim pędzić.

Zbieg wpłynie wreszcie na nieco spokojniejsze wody, a wtedy włącz kółko broni (LB/L1) i wybierz lasso. Wyceluj nim (LT/L2) i rzuć (RT/R2), po czym wciąg zbira na brzeg. Zejdź z konia, spętaj go i wrzuć na grzbiet zwierzęcia, a na koniec wróć do szeryfa z Valentine po nagrodę. Dostaniesz ją po umieszczeniu zbiega w wolnej celi.

Uwaga: Przez rzekę przejdź płycizną, inaczej Benedict może spaść z grzbietu konia i utonąć.

Ellie Anne Swan


Drugiego zbiega będziesz mógł pojmać po tym, jak wrócisz do biura szeryfa i zerkniesz na list gończy wiszący na tablicy. Tym razem chodzi o Ellie Anne Swan – kobietę szeryf chce przesłuchać w sprawie zabójstwa męża, a zatem masz ją przyprowadzić żywą.

Ellie przebywa gdzieś w okolicy Cumberland Falls. Towarzyszy jej prawdopodobnie nieznajomy mężczyzna, potrafiący nią sprawnie manipulować. Po poznaniu detali roboty, wyjdź z biura szeryfa, wsiądź na konia i jedź we wskazane miejsce – na zachód od Valentine.

Po dość długiej przejażdżce dotrzesz wreszcie do celu, a wówczas zejdź z konia i zacznij przeszukiwać okolicę. Kobietę znajdziesz w pobliżu rzeki, idź w jej kierunku z drogi, a usłyszysz rozmowę. Na brzegu dostrzeżesz niewielkie obozowisko. Krzyknij jeśli chcesz do Ellie, ale natychmiast wyciąg też broń i oddaj strzał w pobliże zbiega.

Poprosi ona wówczas kochanka, aby Cię zabił. Zlikwiduj go, po czym zwiąż Ellie – bądź jednak ostrożny, bo kobieta użyje noża. Może się okazać, że pojmanie jej nie będzie łatwe i zostaniesz zmuszony do zabicia jej.

Pojmaną Ellie załaduj na konia, po czym rozejrzyj się po okolicy. Przeszukaj jej kochanka, a także samo obozowisko – znajdziesz w nim trochę zapasów. Na koniec wsiadaj na konia i jedź do biura szeryfa. Przywiąż konia przy wejściu i zanieś panią Swan do celi. Zainicjuje to scenkę przerywnikową, po której dostaniesz nagrodę, a zlecenie dobiegnie końca – podejdź w tym celu do biurka szeryfa.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2921 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?