Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Scena z amerykańskiej idylli - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Scena z amerykańskiej idylli otrzymujesz po porozmawianiu z mężczyzną o imieniu Micah Bell, przebywającym niedaleko miasta Strawberry. Podejdź do jego obozowiska we wskazanym miejscu, a rozpocznie się scenka przerywnikowa.

W jej trakcie dowiesz się o napadzie rabunkowym na dyliżans, w którym będziesz miał szansę wziąć udział. Mając pierwsze szczegóły, wsiadaj na konia i ruszaj za Micah. Dojedziecie wreszcie do sporego urwiska – przyczaicie się tam na dyliżans.

Po chwili pojawi się cel, a wówczas pędź za Micah w jego kierunku. Galopuj za dyliżansem i strzelaj do strażników, a potem także do woźnicy. Kiedy wszystkich się pozbędziesz, wsiadaj do dyliżansu, dzięki czemu pojedziecie do kolejnego punktu na mapie.

Sytuacja niestety lekko się skomplikuje i znowu będziesz musiał walczyć. Po wygranej, ograb ciała i pomóż Micah. Zbliż się do niego i odstrzel kłódkę. Zainicjuje to scenkę przerywnikową, która zakończy całą misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 941 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?