Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (18)Ukończone (17)Kupię (13)

Podarta mapa skarbów - wiki Red Dead Redemption II


Pierwszą z dwóch map (pierwszy kawałek podartej mapy skarbów) znajdujesz nieco na zachód od Valentine – udaj się we wskazane miejsce, a dostrzeżesz tam niewielką chatkę. W środku może być staruszka z psami – jako że cała zgraja jest niebezpieczna, możesz spokojnie się jej pozbyć. Mapa będzie w szufladzie w niewielkiej szafce obok łóżka.

Aby zlokalizować drugą mapę, musisz udać się do Annesburga, a potem kawałek na północ do wskazanej na powyższej fotce chaty. Mapa jest w szufladzie małego stolika niedaleko kominka, przy czym możesz napotkać pewną komplikację, próbując ją zdobyć. W chacie może być pustelnik, a nawet dwójka, których musisz się pozbyć, aby kontynuować.

Na koniec zostało Ci jeszcze znaleźć sam skarb. Udaj się do wskazanej lokacji niedaleko Twin Rocks i znajdź jaskinię. Będzie tam skrzynia, a w niej garść kart kolekcjonerskich oraz rewolwer Otisa Millera.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 889 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?