Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Oczywiście jest Brytyjczykiem - wiki Red Dead Redemption II


Aby otrzymać misję Oczywiście jest Brytyjczykiem trzeba ukończyć misję Nowe Południe w rozdziale 3. głównego wątku fabularnego. Mając ją za sobą, wybierz się we wskazane miejsce, a dostrzeżesz pytajnik wskazujący nieznaną osobę.

W zaznaczonym obszarze znajdziesz zniszczony wóz cyrkowy, będzie na nim siedział mężczyzna przebrany za kobietę, Margaret, a zbliżenie się do niego zainicjuje scenkę przerywnikową. Dowiesz się z niej, że mężczyźnie uciekły zwierzęta: tygrys, zebra i lew. Poprosi Cię, abyś je odnalazł.

Pierwszy zwierz jest nieco na północny-zachód od miejsca, w którym otrzymujesz robotę – chodzi o zebrę. U celu zacznij się rozglądać w poszukiwaniu zwierzęcia. Wreszcie ją dostrzeżesz, a wtedy chwyć lasso i ruszaj na polowanie. Kiedy złapiesz zebrę, okaże się, że to osioł. Mimo to zaprowadź go do zleceniodawcy. Dowiesz się wówczas gdzie znaleźć tygrysa… oraz jego opiekuna.

Śmigaj tym razem na południe od zleceniodawcy, niedaleko miasta Rhodes. Opiekunka będzie na wozie, a gdy ją dostrzeżesz, zbliż się i porozmawiaj. Dowiesz się, że tygrys jest w pobliskich krzakach. Zbliż się do nich i skorzystaj z instynktu, aby rozpocząć tropienie.

Po chwili natrafisz na psa, martwego. Odpali się krótka scenka, a gdy dobiegnie końca, Arthur umieścić musi zwłoki w wozie. Zrób to i schowaj się za pniem w pobliżu opiekunki. Poczekacie razem na przybycie pumy, a gdy wejdzie ona do klatki, powoli podejdź i ją zamknij. Wróć następnie powozem do zleceniodawcy.

Na miejscu obejrzysz przerywnik. Dowiesz się z niego, gdzie znaleźć zaginionego lwa – udaj się zatem we wskazany punkt kontrolny na ranczu Emerald, nieco na północ od miejsca, w którym aktualnie przebywasz.

U celu rozejrzyj się po okolicy. Zauważysz ludzi przy stodole, wykrzykujących, że go złapali. Idź zobacz zatem o co biega i wkrocz do stodoły. Przejdź na tyły, a gdy usłyszysz hałas wróć na zewnątrz i poszukaj zwierzaka. Kieruj się do stajni. Okaże się, że faktycznie masz do czynienia z lwem. Kiedy zacznie na Ciebie biegnąć, zabij bestię, weź trofeum i wróć do Margaret.

Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa, w trakcie której dostaniesz szmaragd. Zakończy to całe niniejsze zlecenie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2177 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?