Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (18)Ukończone (12)Kupię (12)

Napady na sklepy - wiki Red Dead Redemption II


Napady na sklepy to nie znajdźki, ale aktywności, w których możesz wziąć udział. Co ciekawe, wszystkie sklepy, na które napadniesz prowadzą nielegalne interesy na tyłach. W każdym z nich znajdziesz ciekawe przedmioty, broń oraz pieniądze. Obrabowanie jednego z czterech sklepów konieczne jest do ukończenia gry na 100%.

Poniżej widnieje rozpiska postępowania w każdym z miejsc, a lokalizacje sklepów, o których mowa, zaznaczyliśmy na interaktywnej mapie, będącej częścią niniejszego poradnika. Aby wyświetlić na niej odpowiednie znaczniki, skorzystaj z menu legendy widocznego po prawej stronie ekranu.

Saint Denis - Rusznikarz


Sklep z bronią znajdziesz w środku miasta. Pamiętaj, aby przed wejściem do niego zasłonić twarz chustą, a będąc gotowym wkraczaj do środka. Aby przejść dalej zagroź sprzedawcy, a kiedy podniesie ręce nakaż mu otwarcie drzwi. Gdy to zrobi, idź dalej, podejdź do mężczyzny i uderz go trzykrotnie, aby zdradził gdzie są pieniądze.

Idź na trzecie piętro, a na górze wejdź pieniądze leżące na stole. Zagroź też facetowi ubranemu na niebiesko, a powie Ci gdzie jest sejf. Zagroź potem facetowi w czarnym cylindrze, a otworzy on dla Ciebie sejf i będziesz mógł wziąć jego zawartość.

Na koniec wyjdź ze sklepu albo zabij wszystkich.

Rhodes - Rusznikarz


Także i tu chodzi o sklep z bronią - znajdziesz go w środku miasta, a przed wejściem do wnętrza załóż na twarz chustę i porozmawiaj z mężczyzną zamkniętym w piwnicy. Udaj się pod prawą ścianę budynku, a będziesz w stanie pogadać z nim.

Idź wreszcie do sklepu, zagroź sprzedawcy i nakaż mu otwarcie piwnicy. Będzie tam futerał z bronią oraz skrzynka z pieniędzmi. Możesz przy okazji uwolnić więzionego tu mężczyznę. Zapytaj go dlaczego tu jest, a potem zagroź sprzedawcy i zapytaj o to samo.

Wróć na dół, strzel w łańcuch i uwolnij go.

Valentine - Lekarz


W Valentine znajdziesz sklep z lekami. Jeśli chcesz go obrabować, przygotuj się na to, że będziesz ścigany. Zasłoń twarz chustą i wejdź do środka. Zapukaj do drzwi bezpieczeństwa, a potem zagroź sprzedawcy, aby Cię wpuścił.

Zaatakują Cię tu trzy osoby. Zabij je, a potem zacznij się rozglądać. Na stole będzie nieco pieniędzy or[az futerał z bronią. Zgarnij wszystko i znikaj - zrób to szybko, bo niebawem wpadną tu stróże prawa.

Strawberry - Sklep wielobranżowy


W Strawberry znajdziesz sklep wielobranżowy. Nim wejdziesz do środka, zerknij w okno do piwnicy, a następnie załóż na twarz chustę i wkrocz do sklepu. Zagroź sprzedawcy, a wpuści Cię do piwnicy.

Tam ponownie zagroź mężczyźnie, a dowiesz się gdzie chowa pieniądze. Zbliż się do skrytki i przeszukaj ją, co pozwoli Ci zgarnąć gotówkę. Wyjdź wówczas spokojnie na zewnątrz i opuść teren.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2658 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?