Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Piekło nie zna takiej furii - wiki Red Dead Redemption II


Misja Piekło nie zna takiej furii zaczyna się automatycznie, jako kontynuacja zadanie Miły i dobroduszny despota. Najpierw obejrzeć musisz przerywnik, a po nim idź za kumplami. Weź snajperkę leżącą na ziemi i zacznij strzelać do strażników biegających poniżej na plaży.

Wreszcie zostaniesz poproszony o pomoc w pchnięciu armaty – zrób to więc i zejdź piętro niżej, aby walczyć bezpośrednio. Nie dopuść do tego, aby strażnicy weszli na wieżę. Podążaj za Dutchem do kolejnych miejsc obrony. Musisz im też w pewnym momencie wydać rozkaz dotyczący tego, której strony mają bronić – podejdź do każdego i powiedz co ma robić, po czym przygotuj się do walki.

Z plaży wreszcie będziesz musiał wrócić się na wieżę, do działa – biegnij za Hercule, aby się nie zgubić. Na górze strzelaj z działa w kadłub statku, regularnie przeładowując broń. Wreszcie łajba zacznie płonąć, a wtedy odpali się scenka przerywnikowa. W jej trakcie, kiedy zobaczysz Artura, wydaj mu polecenie pójścia do przodu, aby wreszcie obejrzeć następną scenkę. Po niej rozpocznie się kolejna misja, Raj w końcu opuszczony.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1098 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?