Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Szybka przysługa dla starej znajomej - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Szybka przysługa dla starej znajomej pojawia się na mapie po tym, jak wykonasz misję Nowe Jeruzalem. Aby je zainicjować, udaj się do ikony wskazującej Wujka i obejrzyj scenkę przerywnikową, która się tam odpali.

Po scence wsiądź na konia i jedź z Wujkiem do Blackwater. Tam znajdź sprzedawcę ze składu drewna i porozmawiaj z nim o stodole. W trakcie konwersacji odpali się scenka, w której spotkacie razem Sadie Adler, a ta będzie miała pracę.

Gdy filmik dobiegnie końca, będziesz na koniu, a wówczas jedź do wskazanego na mapie miejsca. U celu, zejdź z konia i zajmij się przeszukiwaniem stodoły. Będzie tam facet, który Cię zaatakuje, gdy wejdziesz do środka. Pokonaj go, a obejrzysz jeszcze jedną scenkę. Po niej jedź za Sadie Rhodes.

Na miejscu ściąg bandziora z konia i zanieś do biura szeryfa. Odpali się tam scenka przerywnikowa, po której będziesz musiał walczyć z członkami gangu Del Lobos. Nagle usłyszysz wybuch, a wtedy okaże się, że przywódca gangu uciekł. Musisz go odzyskać za dodatkowe pieniądze.

Wsiadaj więc na konia i jedź za Sadie. Gdy dotrzecie do obozowiska Del Lobos, odpali się scenka przerywnikowa. Po niej Sadie pójdzie do obozu, a ty osłaniaj ją z użyciem snajperki. Wreszcie Sadie poprosi Cię, abyś do niej dołączył, co zrób.

Eliminując kolejne zastępy bandziorów, dotrzesz na plażę. Tam natomiast chwyć snajperkę i oddaj kilka strzałów w łódkę w oddali, co zachęci Corteza do powrotu – stanie się to w ramach przerywnika, po którym znowu będziesz musiał walczyć.

Na koniec załaduj Corteza na konia i jedź do Rhodes. Odddaj bandziora szeryfowi, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1646 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?