Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Amerykański sen - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Amerykański sen polega na odnalezieniu seryjnego mordercy. Nie pojawia się ono samoczynnie w dzienniku, a dopiero po tym, jak namierzysz trzy miejsca zbrodni, w trzech różnych miejscach. Jedź zatem do każdego ze wskazanych obszarów i dokładnie je przeszukaj.

W każdym obszarze będą zwłoki, a w ustach każdej z ofiar fragment mapy. Wyciąg go i skompletuj pełen dokument. Mając go możesz otworzyć inwentarz i zapoznać się z jego treścią. Dzięki temu dowiesz się gdzie dokładnie jest kryjówka mordercy – jedź zatem do wskazanego powyżej obszaru.

W środku niewielkiego lasku znajdziesz ruiny domu – przyjrzyj im się, a dostrzeżesz wejście do piwnicy – skorzystaj z niego. Na dole zerknij na stół, będą tam listy, które musisz przeczytać. W niewielkim pomieszczeniu głębiej w piwniczce będzie natomiast kilka zmasakrowanych ciał.

Przyjrzyj się nożowi w jednym z nich, a obejrzysz scenkę przerywnikową. W jej trakcie zobaczysz w pewnym momencie komunikat o tym, iż możesz rzucić w oszołoma głową – zrób to, po czym spętaj go. Włóż następnie na konia i zawieź do aresztu w Valentine.

Tam obejrzysz przerywnik, po którym będziesz musiał zlikwidować pojmanego. Szeryf podziękuje Ci za pomoc i zgarniesz 20 dolarów, a zadanie dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1260 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?